Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS Kinek mi volt be ennél a...

PCOS Kinek mi volt be ennél a betegségnél ami babát eredményezett?

Figyelt kérdés

Olyanok irjanak akiknek uh-os követés mellett és hormonokkal is igazolt PCOS van/volt és babájuk lett.


Nekem closti nem ér nekem smemit, merional meg tulstimuz.


Tapasztalatokat várok. El vagyok keseredve.

Mi lehet a kiút ebből? Kinek mitől lett sikere?


Hormonjaim aránya 1:8



2012. febr. 20. 17:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Meforal!. Plusz kiderült pajzsmirigy alulműködésem is van Kaptam gyógyszert, azt mondták legalább fél évig ne is próbálkozzunk, úgysem esek teherbe.

A kisfiam pont -e nagy hír előtti nap fogant, most két éves múlt. ! Ne legyél elkeseredve!

Mi 6 évig próbálkoztunk, persze clostit kaptam,teljesen fölöslegesen, hiszen nem ért semmit. 5 vetélésem volt.

Én napi 2*1000 Meforalat szedek

2012. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Hármas kezelés mindenképp: metformin (Meforal is az), diéta, mozgás, és pár hónap türelem.

Mondjuk nekünk más is volt, végül lombikkal sikerültek a pocimba a picúrok, de a hármas kezelést tartottam, tartom.

Amúgy 1,5 metszedést követően léptünk tovább és a closty nekem se ért semmit, merional se sokat, én inszemhez kaptam ezeket.

2012. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

clostit már kaptam 4 hónapban, ebből 1 hónap merionállal volt kombinálva. A clostitól semmi nem volt, a merionaltól meg egy 30milis egy 14 és egy 16 milis.


Hormonjaim szarok, holnapra vároma terhelt inzulin eredményt.


A diétát már egy éve csinálom, fogytam 10 kg ot de ennyi, nincs semmi változás nem lett kevesebb cisztám, csak a fogyás. Most vagyok 52, nem is megy már le több.


Holnap kapok mercfotmint az endokrinológustól.


Van már gyerekem, ő természetes úton fogant 5 éve.

2012. febr. 20. 18:36
 4/31 anonim ***** válasza:
6 év után sikerült, közben vont Norcolut, Bromocryptin, Clostilbegyt, gyógyteák stb. eredménytelenül. De ne aggódj, nekem azért sikerült ilyen sokára, mert nem ismerték fel hogy mi a bajom. Endokrinológus nem írta fel a Metformint, mert határértéken a cukrom, erre a nőgyógyászom berágott, felírta a Metformin 850 mg 2x1-et kezdtem szedni, 1 hónap után babás lettem!
2012. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Semmi hormont nem kaptál abban ahónapban csak azt?

Közben néztek uh-al?

2012. febr. 20. 20:44
 6/31 anonim ***** válasza:
Akkor gyógyi nélkül, rossz hormonokkal "szép", hogy nem hatott a closty. szedd minimum 3 hónapig, utána próbálkozzatok a babával, lehet nem kell semmi stimu.
2012. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20.39-es vagyok. Semmi hormont nem kaptam, csak a Metformint már a végén, plusz mellette elhagytam a cukrot az életemből.
2012. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

nekem nagyon rosszak a hormonjaim. az arány 1:8 .

Akkor ezért nem hat a closti?

Nem értem a met. összefüggését ebbe a dologba.

Hiába a stimu ha szar a hormon ezt értem. De a met hogy javit a hormonon? Mert értem én, hogy azér tnm elszek terhes mert szar a hormon, de mitől lesz jó?

2012. febr. 20. 21:06
 9/31 anonim ***** válasza:
Szia,talán nem pontosan tudom megfogalmazni a választ,de a metformin gyógyítja az inzulinrezisztenciát ezáltal helyreállnak a hormonok,megszűnnek a ciszták.Egyébként pcos honlapokon ez szépen le van írva hogy mi az összefüggés.Én endokrinológusnál voltam egyből mikor kiderült az uh-on a pco ugyanis ezt nőgyógyász nem tudja kezelni,mert ez nem elsősorban nőgyógyászati betegség,a meddőség csak egy tünete,de a kiváltó okot kell megszünteteni ami az inzulinrezisztencia.
2012. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nem tudom néztek-e neked terheléses cukrot és inzulint,pco nál az kellene legyen az első lépés.Menj endokrinológushoz.
2012. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!