Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlot szedek. Szedule...

Fogamzasgatlot szedek. Szedules, almossag miatt csinaltam tegnap xepil tesztet napkozbem, ami halványan de pozi lett. Folyt. Lent?

Figyelt kérdés
Tegnapi tablettat (meg ketto volt) mar be sem vettem. viszont ma reggel megint teszteltem esvnegativ lett. velemenyek?
2012. febr. 21. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
doki
2012. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a halvány pozi rózsaszín volt, vagy szürkés? Mert az utóbbi szellemcsík.
2012. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rozsaszin volt a tegnapi. orvos azt mondta teszteljek egy het mulva. az erdekelt volna, hogy valakivel volt e mar hasonlo
2012. febr. 21. 09:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne gagyi tesztet vegyél, hanem valami megbízható gyógyszertárit.
2012. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dm-es, nem gondoltam, hogy gagyi. azert volt esetleg fals pozitiv?
2012. febr. 21. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy fals volt... 10-es érzékenységűvel tesztelj holnap a reggeli első vizelettel..
2012. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A DM-es sajnos sok esetben fals eredményt ad. De nem a pozitív, hanem a negatív szokott inkább fals lenni.

Ugyanazon reggeli vizeletből az xepil negatív volt, a gyógyszertári Walentin (10-es) pozitív, visszamentem egy MediLab-ért, hogy döntse el a kérdést (az 25-ös erősségű) és az is pozi lett.

Soha többé DM-es tesztet. Csakis gyógyszerárit!!

2012. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak itt minketto ua. marka volt es egy dobozbol....
2012. febr. 21. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!