Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus végén voltam együtt...

Augusztus végén voltam együtt egy fiúval. Szedtem fogamzásgátlót, de az az igazság, hogy elég össze-vissza. Csináltam 3 (! ) terhességi tesztet és mindegyik negatív lett, a hasam viszont nagyon puffad, lehetet terhes?

Figyelt kérdés

A mensturációm rendesen megjött.

A tesztet 6-8 héttel az együttlétt után csináltam. Novemberben voltam nőgyógyásznál, nem említettem neki az aggodalmamat, de ő meg azt nem említette, hogy terhes lennék (akkor már látnia kellett volna? ). Aztán most abbahagytam a tablettát,37 napra megjött a menstruációm (egyébkét 30-32 nap szokott lenni). Folyton a tehesség jár az eszemben...ez beteges?


2009. jan. 3. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

dehogy vagy terhes. Gondolj már bele, már 4 hónaposnak kellene lenned, ha nem is nagyot, de már nőlnie kellett volna a haadnak, és az más mint a puffadás, meg már megmozdult volna.

Meg 3 teszt azért már majdnem hogy megkérdőjelezhetetlen.

Nem vagy terhes.

2009. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
első vagyok, hagy kérdezzem már meg, hogy hány éves vagy?
2009. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, terhesség nem nagyon valószínu, az orvos jó esetben 4-5 hetesen látja, de hogy az ossze-vissza szedett fogamzásgátlo okozhat zavarokat, az biztos!!!! Ha szeded, szedd rendesen, ez alapszabály...Ha pedig abbahagyod, után is kell kis ido, míg a szervezeted regenerálódik, ettol is lehet rendszertelen. Ha tobb honapon át így lenne, érdemes elmenni orvoshoz. és ha majd úgy dontesz, újra szeretnél tablettát, beszéld meg ezt is az orvossal és ne magadtol.
2009. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
:) nem vagy terhes tuti, de vmi nincs rendben h ennyire össsze vissza jön meg....doki nme mondott erre semmit??
2009. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Terhes nem vagy, mert voltal dokinal, csinaltal 3 tesztet, es megjott a menstruaciod is. Tehat minden megvan, ugyhogy nyugodjal meg, terhes nem vagy.

A gyogyszert kezdjed el normalisan kezdeni, a stressz miatt jott meg igy most a mensid! Nyugi, es szedd a gyogyszert mindennap egyidoben!!

2009. jan. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú, de gyors. Nos, először is. Igazából logikusan tudom, hogy nem vagyok terhes, csak vmiért erről képzelgek, tehát nem a tudatlanság beszélt belőlem, amúgy 19 éves vagyok. Amikor az orvosnak mondtam, hogy a tabletta mellett is több mint 30 naposak a ciklusaim, akkor azt mondta, hogy ez minden emberi logikának ellent mond...Hát nagyjából ennyi. Köszönöm, hogy válaszoltatok.
2009. jan. 4. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fogamzásgátlót össze-vissza szeded,nem fogja beállítani a ciklusod,vérzés is össze-vissza lesz.Amúgy tuti nem vagy terhes.
2009. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!