Halvány pozitív?

Figyelt kérdés

A napokban (nem) kellene megjönnie (29-35 naposak a ciklusaim; ma vagyok a 31.napon, de ebben a hónapban a tünetek alapján korábban volt peteérésem, ezért már teszteltem.)Az első tesztem facelle volt, először negatívnak láttam, aztán kézbe vettem, és úgy tűnt, van rajta egy halvány vonal (5 percen belül volt). Gondoltam csinálok mégegyet, lily-vel teszteltem, az teljesen negatív lett. Lefényképeztem, bár a képeken nem látszik olyan jól. (alul van a facelle)

Valaki járt már így? Mi lett belőle? Természetesen (ha addig nem jön meg) 2 nap múlva újra tesztelek, csak nagyon kíváncsi vagyok!

[link]


2012. febr. 21. 09:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az alsónál látni valamit, de az szürkésnek tűnik. Te biztos jobban látod az eredetin. A szürkés az szellemcsík és ha rózsaszínes, az halvány pozi lehet. Mindenképp tesztelj majd újra, ha nem jön meg, az a biztos.
2012. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Megcsináltam a géppel a tesztek negatívját is (vhol olvastam, hogy ha szellemcsíkos lenne, akkor nem látszódna így)

[link]

Egyébként azért teszteltem, mert múlt héten csütörtök-pénteken nagyon kevés barnás folyásom volt, és azt hittem meg fog jönni, azóta viszont semmi. (Viszont a melleim érzékenyebbek, és a mellbimbóm is érzékeny.)

2012. febr. 21. 09:36
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem örülhetsz,én a másikon is látom de csak éppen hogy, annak idelyén nekem is ilyen volt és már lassan éves.

Remélem én is hamarosan újra átélhetem ezt a boldogságot újra.

Nagyon vigyázz magadra és legyetek nagyon boldogok.

nekem eddig sosem tévedteka tesztek.

2012. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy 10 éves :-)
2012. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ugyan olyan volt mint az alsó, két nap múlva már erősebb, most meg itt ficánkol a pocakomban :)
2012. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi lesz,de mindenképpen tesztelj holnap reggel is és írd meg:)
2012. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! :)

7. hónapja próbálkozunk, eddig, amikor teszteltem, egyértelműen negatívak voltak azok. Azért kaptam fel a fejem most erre a tesztre...(bár ez a lily meg elkeserített)De akkor még bármi lehet, majd a napokban kiderül.

09:37-es, remélem, hogy hamarosan összejön Nektek!!

2012. febr. 21. 09:43
 8/21 A kérdező kommentje:
Két nap múlva reggel tervezek csak tesztelni, hogy biztosabb legyen a dolog :) De megírom!
2012. febr. 21. 09:44
 9/21 anonim ***** válasza:
szia,ez pozi, nekem alig lett erősebb anno...most 2,5 hónapos
2012. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem pozitív,nagyon örülök nektek,remélem hamarosan én is ilyet tesztelek!:)
2012. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!