Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új vagyok az oldalon. Dec....

Új vagyok az oldalon. Dec. Től próbálkozunk a férjemmel a babán, egyelőre nem sikerült. Beiktassak egy nőgyógyászati kivizsgálást? Kezdek aggódni. Elmúltam 30.

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindeképp mert már elmultál harminc érdemes egy álalános szürövizsgálatot és rákszűrést kérni
2012. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

December óta még nagyon kevés idő telt el, ne aggódj.

[link]

2012. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szűrésre járok rendszeresen,eddig rendben volt,a méhem hátrahajló,Első terhességem 10 éve volt,akkor 1.re sikerült.
2012. febr. 21. 10:06
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha nincs semmi panaszod, akkor sajnos türelemmel kell várnod. Ha pedig van, akkor ne várj semmire, menj el dokihoz. Most nem olyan dolgokra gondolok, hogy viszketés, vagy hasonlók, hanem mondjuk rendszertelen ciklus, esetleg hóközi vérezgetés, hízékonyság, ismeretlen medencetájéki fájdalom, stb. Ha nincs semmi, akkor türelem. :-) Egy év próbálkozás után foglalkoznak a dokik veled ha addig nem jön a baba. Addig nincs miért aggódni, és nem is tudsz tenni semmit, ha egyébként panaszmentes vagy.

2012. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én több mint egy év próbálkozás után mentem el az orvoshoz hogy nem esek teherbe.Ennek lassan 5 éve.Már a harmadik orvost "fogyasztom" mert nem vett komolyan az első kettő.(most 27 éves vagyok).Talán most már látjuk mi lehet a gond,remélem jó úton haladunk.

Szerintem még 2-3 hónap után annyira még nem kell aggódni.Figyelned kell mikor van peteérésed és ha akkor sem sikerül mehetsz kivizsgálásra.

Sok sikert kivánok!!

2012. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy ha dokihoz mégy, eleve azt hazudd, hogy több, mint 2 éve próbálkoztok!!


Én 30 múltam és több, mint 1 éve várjuk hiába a babát.

Erre a doki annyit mondott, hogy szedjek E vitamint, ne görcsöljek rá és amúgy 2 év sikertelenség után nyilvánítják meddővé a párokat.


Hiába mondtam neki, hogy minimum 2 gyereket szeretnénk, nincs időnk próbálgatni, várakozni, hiszen ha most megfogannék is 31 éves lennék mire megszületne az első.

Ráadásul érzem, mintha valami nem lenne rendben velem ( kevés mensi 2-3 napig, köztivérzések ), erre azt mondta, ez normális....



Szóval eleve legalább 2 évet mondj ha mégy orvoshoz.

2012. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!