Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csutortokon lesz egy hete h...

Csutortokon lesz egy hete h egy spontan vetelesem volt, azt mondtak h egy het mulva kell visszamenjek,5 hetes terhesseg volt, nem kapartak ki, vajon ha visszamegyek kikaparnak e?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rendesen kitisztultál, akkor nem.
2012. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom,nagyon remelem h meguszom,mert mar nem is nagyon verzek,csak egy pici barnas van mar csak
2012. febr. 21. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kikaparnak. Csak megnézik mennyire tisztultál ki.
2012. febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Ne aggódj,biztosan nem fognak kikaparni.Mivel 1 hete történt a vetélés,ennyi idő alatt már régen belázasodnál-görcsölnél,véreznél,ha bármi kicsi darab bent maradt volna.Egyszerűen szeretné a doki ellenőrizni,hogy minden rendben van-e,elküld egy UH-ra,esetleg egy vérvételre.

Ha szükséges lett volna a műtéti befejezés,akkor azt rögtön,esetleg másnap elvégzik,nem várnak vele egy hetet.

Remélem minden rendben lesz,ha tudsz,írd meg,mi volt a dokinál !!!!Üdv:Tamy

2012. febr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi Tamy a biztato valaszt ,amugy ugy engedtek haza,hogy ha gorcsom lesz vagy eros verzes vagy laz azonnal menjek vissza, de nem volt semmi baj,vereztem meg utanna de csak ugy normalisan,meg adtak inekciot is 3napig naponta 2t hogy tisztitson,delutan 6 ra vagyok beirva ,majd megirom h mi volt.
2012. febr. 22. 13:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam a nogyogyasznal es ultrahangot csinalt meg vert is vettek,de annak ellenere hogy jok az eredmenyek ott helyben kikapart,mert szerinte igy volt jobb,vegul is igaza volt mert mi is lattuk a ferjemmel hogy tobb kb borsoszem nagysagu alvadt verdarabkak voltak es azt mondtak hogy ebbol akar egy fel darabka is eleg ahoz hogy kesobb gyulladast csinaljon es baj lehet.Csak nagyon feltem tolle mivel en is aszisztens vagyok ,gyakorlatom alatt lattam egy kaparast es durva volt,de en nagyon hamar kb 5 perc alatt atestem rajta es nem is volt epp annyira rosz. 3 honap utan ajanlotta h teherbe essek ismet,ennyit kell varjunk.
2012. febr. 23. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!