Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem 3 napja késik, az...

A menzeszem 3 napja késik, az ébredési hőm folyamtossan 37-37,3 között ingadozik. Cicim fáj és olyan megjön érzésem van folyamatosan a hasamban. Csináltam egy tesztet, nem reggeli első pisiből (25-ös) de sajna negativ lett, sztetek van még remény?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Csinálj egyet tesztet reggel, első vizeletből.
2012. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
nem korai még?ugy szeretnénk már babáűt,hogy ez a mai teszt olyan csalódást okozott,hogy már abban reménykedek csak hogy másnak is később mutatta csak ki a teszt,35 éves vagyok.
2012. febr. 22. 19:05
 3/30 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, akinek csak több nap késés után mutatott a teszt pozitívat, de holnap már ugye neked is 4 napja késik...Melyik tesztet használtad? Nekem a digitális Clearblue már a menszi előtt 3 nappal kimutatta.
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
huu,a dm-be vettem expect a neve,nem hallottam még rola,és nem reggeli első pisiből csináltam,viszont a mellem fáj,de nem feszül,és reggel mikor kelek akkor sokkal jobban fáj,nem értem mi lehet,mert nekem napra pontosan 28 napos a ciklusom......jaaa és nincs folyásom.te babás vagy?
2012. febr. 22. 19:13
 5/30 anonim ***** válasza:
Igen, 9 hetes vagyok. A tüneteid jók, úgy értem terhességre utalnak. Biztosan össze is jött, csak lehet, hogy a szervezetedben kevés még a HCG szint és a teszt sem biztos, hogy a legérzékenyebb. Vegyél egy másik márkájút, valami érzékenyebb reagensűt. Szorítok!
2012. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy és köszönöm:))vannak tüneteid?mikor teszteltél pozit?
2012. febr. 22. 19:33
 7/30 anonim ***** válasza:

Január 15-én teszteltem. Az elején a hasam fájt, nekem is "megjön" érzésem volt, a testhőm 37 celsius körül (még mindig). Aztán volt néhány nap, amikor émelygés, hányinger kerülgetett, de nem durván.

Régóta szeretnél babát?

2012. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ez lenne a férjemmel a közös babánk,neki van egy lánya,nekem egy fiam meg egy lányom,tehát 3.baba lenne,de nem jön össze valamiért már 1 éve....sajnos hiáőba probálok,nem tudok vissza emlékezni egyik terhességemre se,hogy mi volt...arra viszont emlékszem hogy 9 éve a kislányomnál több mint egy hetet késett és negativat teszteltem vele,rá 2-3 órára látszott csak a teszten hogy halvány pozi:)most másfél hete nagyon fájt a cicim,de iszonyatossan,na most ez mára már enyhült,most már inkább csak reggel fáj,ezért is izgulok,hogy nem baba van a dologba...a hasam az görcsölget mintha meg akarna jönni,folyásom nincs,és ennyi a tünet,de lehet korai még,hisz csak 3 napja késik,bár a hőm az ugrál,de 37 alá nem ment még:)
2012. febr. 22. 19:42
 9/30 anonim ***** válasza:
Ez nagyon biztató! Várj akkor 1-2 napot és akkor tesztelj újra, de reggel és valami megbízhatóbb tesztet válassz (bár mindenki másra esküszik).
2012. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
hát nagyon reménykedek,meret már jó lenne,várok még picit hátha...sok olyat olvastam most akinek kkésőbb mutatta csak ki a terhességet a teszt:)
2012. febr. 22. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!