Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha erős sárgás folyásom van...

Ha erős sárgás folyásom van és amikor pisilek nagyon folyik belőlem egy átlátszó nyálkás váladék. Lehetek terhes? Vagy csak felfáztam?

Figyelt kérdés
Rendesen megjött (sajnos)28 napra,de szeretnék babát éppen ezért nem védekeztünk a múlt hónapban.Csak megjött,a hasam most legalul fájdogál,szurkál és mint írttam folyásom van.A héten mindenképp megyek orvoshoz,csak kíváncsi lennék,hogy ilyen volt már-e valakinél,hogy így esett teherbe?Előre is köszi.
2008. ápr. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze. Lehetsz terhes. A folyás a terhesség alatt még inkább felerősödhet, de ez egyénenként is változó.
2008. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most késik is?
2008. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem késik,már a mensi után vok.4-én múlt el.
2008. ápr. 9. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!