Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Februar 7-en este volt az...

Februar 7-en este volt az utolso menzim elso napja! 20. -an voltunk eggyutt a parommal, azota szurkal a petefeszkem. Mennyi az esely hogy terhes vagyok? Tesztet mikor csinaljak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá ha 20-án voltatok egyut, a hímivarsejtek 2-3napig is ílneka huvelyben...de a tunetekhez még elég korán van...tesztet a "nem"várt menstruáciod napján csináld meg..max 1nappal elotte
2012. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ok koszi ,akkor a jovohet szerda-pentek meg koran van a tesztre???csak ne lennek ennyire turelmetlen :) de megprobalok valahogy masra gondolni !!
2012. febr. 23. 11:26
 3/14 anonim ***** válasza:
én a nemvárt elott csináltam 5nappal és még nemmutatta ki...utána nemvárt után 2nappal csináltam...és eros pozit tesztelem...drukkolok neked
2012. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
koszi rendes vagy ,hat remelem nagyon bizok benne ,akkor teszt csak 2 het mulva :/
2012. febr. 23. 13:16
 5/14 anonim ***** válasza:
elég nehéz volt nekem is másra gondolni, de bennem már az volt félek acsalodástol és inkább nem teszteltem h ne csalodjak,utána mondom nemjott meg csinálok egyet, de nemszámitottam rá,és megnéztem a tesztet és nemkaptam levegot mondom uristen terhes avyok...utána annyira nemhittem el h még csináltam az elkovetkezendo napokban vagy 8tesztet:-)...és minél erosebb lett...:-)...már 9 honapja probálkoztunk de sajnos sikertelenul...elso és második válaszolo voltam...Drukkolok, sok sok sok szerencsét,majd írj h mi lett
2012. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
eloszor is akkor hatalmas gratula !!!hat nemtudom ma annyira szurkal a jobb petefeszkem ,szerintem csak ma van ovulaciom ,es hat hetfo messze volt ,nemtudom de azert remenykedek picit !persze megirom h mi lett.......koszonom a jo kivansagaid :)
2012. febr. 23. 21:09
 7/14 anonim ***** válasza:
koszonom szépen és remélem h pár hét mulva majd én is gratulálhatok neked:-)
2012. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Két hónapja próbálkozunk babával,és nekem febr.5-én volt az utolsó menzim első napja!Kb. peteéréskor voltunk együtt a párommal,két naponta,nekem tegnap óta nagyon feszül a mellem,picit szúrkálódik a petefészkem de korainak tartom még hogy terhességi tünet legyen,bár sose lehet tudni!Én úgy gondoltam,hogy megvárom a nemvártat,és ha késik,utána pár nappal csinálok tesztet! Szurkolok neked is!
2012. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem bunkosagbol,marcsak babonabol se gratulalok meg neked :) de drukkolni drukkolok!!hat nemtudom egyre jobban bebizonyosodik h nem lessz baba :( 31naposak a ciklusaim ,tegnap este volt szerintem a tuszorepedesem ,mivel addig csak szurkodott a petrefeszkem,tegnap pedg ugy isten igazabol szoval ha hetfon delutan voltunk eggyutt a parommal es ha csak tegnap este volt az ovulaciom ,nem fuzok nagy remenyt ,de azert bizok hatha .koszonom kedves szavaid es tovabra is drukk de azert tessek am jeleznii h hany csikot mutatott a teszt :))
2012. febr. 24. 16:12
 10/14 anonim válasza:
Én sem élem bele magam,nem szeretnék csalódni!Persze,nem mindig van rá lehetőség,de szerintem 2-3naponta próbáljatok meg együtt lenni,akkor jó esély van hogy elkapjátok a pillanatot!Majd megírom mit teszteltem,Te is ha összejött!
2012. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!