Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 mm méhnyálkahártya felritku...

10 mm méhnyálkahártya felritkulás látható ezt mondta a doki kedden (ez azt jelenti hogy megjön vagy azt hogy még nem látszik a petezsák és állapots vagyok? ) 2 hét múlva kell visszamennem?

Figyelt kérdés
Tesztem negativ de egy hete még pozitiv volt az 10ml/u érzékenységű.Remélem megjön vajon jelentheti ezt?
2012. febr. 23. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy állapotos vagy, de még a doki nem látja biztosan. 2 hét múlva majd kiderül, ha addig nem jön meg.
2012. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát..nekem a felritkulásból baba lesz, 12 hetes vagyok.

Mondjuk nekem a nyálkahártyám akkor 18mm volt, és erős pozitív tesztjeim voltak.

Nem szeretnél terhes lenni?

2012. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt tervezett baba PCOS-em van a kislányom is 2-év küzdelem árán lett meg nem is gondoltuk hogy spontán sikerül...Nos megtartanánk természetesen de meglepődnék ha igaza lenne a dokinak...nem lehet hogy ez azt jelenti(felritkulás) hogy megjön?
2012. febr. 23. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, amikor két napja késett elmentem uh-ra én kis naiv, persze, hogy az ég világon semmit sem láttak, csak 4mm felritkulást a méhben.

Azóta már szépen növekszik a babó..

2012. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:
A felritkulás azt jelenti, valami van a méhedben, remélhetőleg baba. Viszont ha a teszted először pozi volt, később pedig negatív, ez sajnos nem sok jót jelent. Elnézést kérek az őszinteségért. Remélem, tévedek és nemsokára babát fogsz látni az uh-n.
2012. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!