Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt hét péntekén UH-n megnézt...

Múlt hét péntekén UH-n megnéztek,1 mm-es petezsák, méhnyálkahártya 6.7 mm. Kaptam duphastont, napi 2-t kell szedni. Kedden erősen bevéreztem. Bízhatok benne, hogy megvan a magzat?

Figyelt kérdés
Szedem a vitamint, MagneB6-ot, a Duphastont.Kedden erősen bevéreztem. Bementünk a klinikára, akkor az orvos megvizsgált, akkor még a petezsák megvolt a helyén, 1.9x1.7mm.Azóta itthon szigorú fekvés, mára már szinte elmúlt a vérzés, egy kicsit görcsölök. Beszéltem az orvossal. Ő azt mondja ez jó jel, szombaton menjek be kontrollra.Már nem fáj a mellem és nincs megduzzadva.Én bízom benne, hogy nem vetéltem el. Szerintetek? Volt már vki hasonló helyzetben?
2010. febr. 4. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, tartsd be, hogy fekszel, pihenj. A vérzés elmúlta tényleg jó jel. Csak annyit tudok írni, hogy légy pozitív és gondolj arra, hogy minden rendben lesz!
2010. febr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helló!

Sajnos bekövetkezett amitől féltem. Elment a baba, de legalább lehet újra próbálkozni.

2010. febr. 13. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ne add fel, legközelebb újra próbálkozhattok!
2010. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!