Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a hasmenés terhességi...

Lehet a hasmenés terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Van akinek teherbe eséstől fogva megy a hasa?
2009. jún. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen! :)

Mikor a kisfiammal teherbe estem, és most is a hasmenés volt a legelső tünetem. Egyiknél sem gondoltam volna hogy ez terhességre utal, de biztos nem véletlen hogy mindkét esetben így volt.

Szurkolok, üdv: 7 hetes kismama

2009. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem bizonyít semmit lehet éppen gyomorrontás is. Miért nem tesztelsz?
2009. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is lehet, csak tudod ez is egy nagyon spesiális dolog ami esetleg csak nagyon kevés nőnél jön ki és ezért nincs a köztüdatban, meg nem emlegetik. A ksifiamnál nekem is ment a hasam, még elevit mellett,és vas tabletta mellett is.Habár akkor már nem olyan nagyon hígan (bocsi a fogalmazásért) de volt sokszor hogy szaladnom kellett,és engem ez elkísért az egész terhesség alatt, és még a szülés után is 1-2 hétig.

Most egy ideje megint megy a hasam, úgyhogy reménykedem hátha a kistesó miatt.

Ha már késik akkor próbálj egy tesztet szerintem! :)

Sok sikert! Szorítok! :)

2009. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Teljesen el vagyok keseredve mert már lassan 3hete megy a hasam,voltam orvoshoz de nem találtak semmit,idegességre fogták,de nem vagyok az,meg nem is vagyok beteg.

azért nem teszteltem mert kb.1héttel ezelőtt volt menzeszem,előtte persze próbálkoztunk a párommal,csak utána megjött,volt elég meg ilyen nyálkás nyúlós volt(bocs a kifejezésért)azért gondolom,hogy mégsem terhesség de már nem tudom mit higgyek.Lehet hogy veszek tesztet és hátha baba:)

2009. jún. 6. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, én mostanra nem várom, eddig nem is jött meg, viszont a hasam megy már napok óta, de nagyon durván. Nekem viszont lázam is van, ami eddig még lehetne ételmérgezés is, csakhogy semmi romlottat nem ettem tudtommal...

Szinte peteérés óta fel voltam puffadva, szelek, aztán pár napja ez a hasmenés. Meglátjuk.

Neked nincs lázad?

2009. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nincs lázam, nem is volt,kb 20 napja megy a hasam,előtte vesekövem volt,de az orvos azt mondta,hogy annak nincs köze a hasmenéshez.van olyan hogy nem kell minden nap mennem,de mindig görcsöl előbb utóbb:(

Neked hány napja megy?

2009. jún. 6. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét terhessegnel volt tünet a hasmenés, illetve nem is hasmenés inkább gyakori és nagyon laza (bocs)..a korai tünetek köze tartozott mindkétszer.
2017. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hátha még valaki olvassa😊 Nektek mikortól jelentkezett a hasmenés? Nekem ovu óta van . Fura ,mert amúgy jól vagyok. Ami még fura ,hogy ovu után egyből szárazság jelentkezett . Ez szintén nem jellemző rám.
2022. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!