Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünet lehet a...

Terhességi tünet lehet a hasmenés? Ha igen, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 napja hígabb a székletem, ma ment is a hasam. Ezt a kimaradt mensim óta tapasztalatom.

Neten rengeteg infót találtam arról mitől lehet...Orvoshoz azért nem megyek, mert mindig ugyanazt írja fel, ki sem vizsgál rendesen. Egy fajta bélfertőtlenítőt szoktam ilyenkor szedni, de most terhesen nem merek bevenni belőle. Így megpróbálnám valamilyen gyógyteával kezelni,hátha sikerül javítani a helyzeten, mit kellene/lehet innom terhesen?


2011. jún. 27. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem igazán terhes tünet, hiszen amikor valaki terhes akkor a progreszteron hormon van a szervezetébe fölényben és épp, hogy székrekedést szokott okozni, mensi előtt esik ennek a hormonnak a szintje és újra fölénybe kerül az ösztrogén és ezért mensi előtt jellemző a hasmenés, híg széklet. Ha terhes vagy akkor nem a terhességtől megy a hasad, hanem valami kajától .
2011. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok főtt burgonya, rizs, sárgarépa, banán, háztartási keksz, Normaflore.
2011. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb a beágyazódástól az első hónapban hasmenésem volt....


29 hetes km

2011. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!