Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első terhességemnél...

Ha az első terhességemnél hetekig hánytam, mekkora az esélye, hogy a másodiknál is fogok?

Figyelt kérdés
Tervezzük a újabb babót, de már előre félek:( elég nehezen viseltem azt a rengeteg hányást az első terhességemnél:(
2012. febr. 24. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

hááát, én az elsővel 7 hónapig hánytam, a másodikkal "csak" 4 hónapig (ez alatt a napi legalább 4 hányást kell érteni és az állandósult hányingert)

az első lány lett, a második fiú

2012. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úúúúúú, szegény! Akkor én meg sem szólalok:)én "csak" a 13.hétig!
2012. febr. 24. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az elsőnél csak egyszer-kétszer hánytam, a másodiknál az első három hónapot végig. Mindkettő kislány:)))


Szóval, szerintem nem feltétlenül fogsz hányni a másodiknál:)))

2012. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 terhességem alatt egyiknél sem hánytam.

Csak émelyegtem és hányingerem volt.De csak max 12 hétig.

Ezek szerint egyéntől függ.

2012. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél egyszer sem hánytam :) Viszont 2x volt, hogy majdnem elájultam.. Most tervezzük a kis tesót! :)
2012. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az első terhességemnél még csak hányingerem se volt.viszont az elején egyszer elájultam.kislány lett.


most 19 hetes terhes vagyok és az elejétől kb a 16.hétig állandóan hányingerem volt és egy párszor hánytam is.hála az égnek elmúlt már.és úgy néz ki kisfiú lesz.

2012. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az elsőnél a 20. hétig hánytam.

MOst a másodiknál 17 hetes vagyok, már nem hányok, de a hányinger még elég durván megvan:(

És ez a második terhesség sokkal de sokkal brutálisabb volt, mint az első:(


Remélem neked jobb lesz, mint az első volt:D

2012. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!