Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első terhességemnél nem...

Ha az első terhességemnél nem volt tejem, akkor a másodiknál sem lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, de nem attol hogy nem lesz, hanem a kórházban a csecsemősök bunkózni fognak.

Az első terhességem 36 hétre, császárral született, és egy napig feljtem magam mire lett egy kicsi, A mellbimbóm szinte

levált, mire a nővérek feladták. Vér jött tej helyett.


2012. jan. 30. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
3 gyerkőcöm van, mind császáros. 3.-4. nap indult be a tej. A nagyobbakat pár hétig tudtam csak szoptatni, sőt az első nem is szopizott, amíg tudtam fejtem neki. Most 8 hetes a pici, csak szopik, és 3 fiók tele van a fagyasztóban tejjel. Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy nem lesz tejed, azért mert akkor nem volt. (viszont a csecsemősök bunkózására... én vittem be tápszert, amit előzőleg a saját gyerekorvosunk felírt, de nem volt rá szükség. )
2012. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szobahőmérsékletű palackos vízzel keverted össze?

Nem szóltak érte semmit?

2012. jan. 30. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
jana baby vízzel kevertem volna, de nem volt rá szükség. Nem szóltam róla. A kórházban a 4. napon írnak ki tápszert ha semmi tej nincs.
2012. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 gyerekem van.Az első háromnál egy csepp se volt.A negyediknél viszont úgy megindult mikor hazajöttünk,hogy 16 hónapig anyatejleadó voltam s félmilliót kerestem vele.Már sírtam áprilisba,hogy állítsák el,mert már annyira fájt a mellminmóm.
2012. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha esik a baba súlya, és megkéred a csecsemőst, hogy szeretnél tápszert a babádnak, akkor aláiratnak veled egy papírt, hogy beleegyeztél, és adják is neki.Mondom közben, hogy ettől függetlenül, még cicizteted, és megindulhat a tejed, lehet, hogy csak egyszer lesz a tápszerre szükség.

Egyébként a kérdésre válaszolva, nem törvényszerű.Anyunak első babával/velem/volt teje, csak nem fogadtam ela a mellét.Tesóm meg szopizott volna, csak akkor meg nem indult meg a teje:)

De fordítottját is hallottam, hogy először nem volt, utána meg tejcsarnok lett a kismama:)

Ne rágódj ezen, nincs akkor sem semmi, ha nem anyatejen nőnek fel a gyerekek.

Jó babavárást!

19hós+ egy 30 hetes pocaklakó anyuja:)

2012. jan. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 gyerek, egyiknél sem volt tejem. 41 és 42 hétre születtek, a tejem nem indult be. A nődoki azt mondta, nem elég a mellem mirigyállománya.

A csecsemősök is mondták a 2.babánál, hogy ha az elsőnél nem volt, hiába próbálkoztunk, akkor nagy csodát ne várjunk.

2012. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!