Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-IR betegek akiknek...

PCOS-IR betegek akiknek sikerült teherbe esni. Mennyi idő után milyen kezelésekkel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm járt Szabó Szigfrid reflexológushoz, 1év alatt sikerült neki teherbe esnie.
2012. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi akkor kezdtünk próbálkozni, amikor a metet már egy hónapja szedtem. A második hónapban teljesen spontán sikerült a kis tündér, hála Istennek, 2x1 Meforal 850 mg mellett. A diétát akaratlanul is mindig "tartottam", mindig ilyen elvek szerint étkeztünk, ezt szoktam meg. A metet a 12. hétig szedtem, bár csökkentve, először 1-et, utána felet. Azután elhagytam, mert a férjem orvos, és picit utánajárva a témának azt tapasztaltuk, hogy majdnem 50%-kal növeli a toxémia kockázatát, plusz az endokrinológus is azt mondta, hogy a 12. hét után nem indokolt.


29 hetes kismama :)

2012. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok, de más probléma is volt. Midnenesetre a hármas kezelés elkezdése után nem sokkal lett peteérésem, ciklusom rövidült, idővel többi eredményem is javult.

Végül lombikkal lettem kismama, de nem a PCOS miatt.

Én szedem végig a metformint, szoptatáskor is. Meg persze a ditétát tartom. Sportolással lombik előtt leálltam, de elég aktív avgyok anélkül is, mivel veszélyeztetett vagyok, nem állok neki sportolni.

2012. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kecskeruta, kromtabletta, baratcserje, D3-vitamin, sok sport es 7-8 kilo fogyas + nem görcsöles a teman ( ez a leges-legnehezebb), 3 honap utan költözött a pocimba es 3 es fel honapja bujt ki az edes vigyori kislanykank :)
2012. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!