Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki március...

Van valaki, aki március elejére nem várja a menzeszt?

Figyelt kérdés

- Pontosan mikorra nem várjátok?

- Hányadik baba lenne?

- Mióta próbálkoztok?


2012. febr. 24. 22:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti!!!! Nagyon gratulálok Neked!!!!

Én vagyok a jóstesztes. Ilyenek lettek sorba. Most a mensi előtt, ezért gondoltam, hogy babát jelez, egyre csak erősödött. Ilyenek voltak sorban:

[link]

[link]

[link]

Ez a ma reggeli:

[link]

Ugyhogy szerintem ez már negativat jelent, ha nem olyan erős mint előző nap, szóval peteérésem volt, de ma kellett volna megjönnie, vagy max holnap. De ilyet, hogy a mensi előtt van peteérésem? Ilyenkor eddig még sosem voltunk együtt a párommal,(mióta babát tervezünk, pár hónapja) mert én nyűgös voltam, hisztis..és mindig annak tudtam be, hogy meg fog jönni. Most együtt voltunk 3 napja, meg tegnap, de ma is együtt leszünk. Aztán hátha.. De ha meg megjön, akkor nem tud beágyazódni rendes a picurka, ugyhogy kell rá valami megoldás, hogy előrébb hozzam a pé-met.

Én nem értem mi történik. Kicsit szomorú vagyok azért:(

2012. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm a gratulációt, bár én még szkeptikus vagyok, mert iszonyat halvány és már többször csalódtam így. :(


Én a helyedben csinálnék egy hcg tesztet azért. Nekem a jóstest sosem volt megbízható.

Amúgy van mensi előtti pé és abból is születnek babák. :)

Én a ciklusom rendezésére premenst szedtem és cickafark/palástfű teát ittam. Ez 4 nappal előrébb hozta a pé-met már az első hónapban.

2012. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Jóstesztelős vagyok :)

Csináltam ma reggel Hcg tesztet, de csont negatív lett.

De még ma sem jött meg. Remélem tényleg késői pém volt, és akkor később is fog megjönni, mert ha ez így lesz minden hónapban, akkor legalább legyen esély.

Szerintetek ezen a nagyon késői pé-n, segít a cicka-palástfű, vagy a barátcserje? Ti hogy álltok??

2012. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Halkan gratulálok akinek sikerült, sajnálom akinek nem sikerült, de új hónap új remény!


Én tegnap délután és ma reggel teszteltem halvány pozitívat, remélem minden rendben lesz, és 2 nap múlva erősödni fog a csík. :-)

2012. márc. 5. 07:25
 25/27 anonim ***** válasza:
De joooo!!!! Gratulálok!!!!:)))
2012. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

tegnap 08:48 vagyok :)

Én most teáztam, cickafark, palástfű (ezt még most is) és szedtem a premenst. Így 4 nappal lett hamarabb pé-m. :)

2012. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! :)

Kedves kérdező, gratulálok! Nekem is halvány, de már erősebb, mint a tegnapi. Vettem még két tesztet, holnaőp megint csinálok.

2012. márc. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!