Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 29-re (vagy a körülre)...

Január 29-re (vagy a körülre) ki nem várja a menzeszt?

Figyelt kérdés

- Mennyi ideje próbálkoztok?

- Éreztek e-már valamit?

- Mikor fogtok tesztelni?


2012. jan. 23. 08:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 30-31- re nem várom.


Úgy tűnik, hogy az idők végtelensége óta próbálkozunk.


Én nem érzek semmit, amit úgy vélek, hogy érzem, szerintem azt sem érzem, csak képzelem, hogy érzem.


Vezetek hőgörbét, de már vagy 3-4 napja minden áldott reggel pont ugyanannyi a hőm, mint előző nap... elszomorít az ismételt sikertelenség.


Szerintem én nem fogok tesztelni, mert utálom a negatív teszt látványát, és ha másnap úgyis megjön, akkor meg tök fölösleges is. :(


Bocsánat, kicsit negatív vagyok, csak már unom a sok-sok csalódott hónapot, az örök várakozást. Mégsem bírom abbahagyni.

2012. jan. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnálom, hogy régóta nem sikerül nektek.

Nekünk ez a 7. hónapunk, de most másabbul érzem magam, remélem nem csal a megérzésem és sikerült. 2. baba lenne.

Szorítok neked, hogy minél hamarabb sikerüljön!

2012. jan. 23. 09:05
 3/36 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy másabbul érzed magad? Én már annyiszor becsaptam magam, hogy inkább már nem is foglalkozom a "tünetekkel".


Ha érzek is valamit, akkor azt szoktam mondani, hogy tuti csak beképzelem, és gyorsan el is terelem a gondolataim.


Volt, amikor szent meggyőződésem volt, hogy összejött, mert iszonyatos hányingerem volt napokon keresztül, fájt a hasam, stb. Aztán meg megjött.

2012. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Fáradékonyabb vagyok, sokat fáj a fejem, de persze ez lehet mástól is. Majd kiderül, csak próbálok pozitív lenni, és hinni benne, hogy sikerült.

A hányinger az később jelentkezik a 5-6. héttől, szóval az ilyen korán nem jelentkezik. A lányomnál a 6 héttől a 14.hétig végig hánytam, szó szerint.

2012. jan. 23. 09:15
 5/36 anonim ***** válasza:

Én 31-re nem várom. Kb három napja nagyon fáj a mellem, második baba lenne, de már 1 éve nem akar összejönni. Még várok a teszteléssel egy darabig.

Igyekszem elterelni én is a gondolataimat, mert a múltkor már 2 hetet késett, minden tünetet produkáltam és semmi...

2012. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

29-re nem várom:)

most még megszakitással voltunk együtt, a teljes nem védekezést nemsokára elkezdjük ha most nem lesz semmi.

hát én mindig érzek valamit, mindig vannak "tünetek", de már nem figyelek oda ezekre... többször is volt már ugy h azt hittem/hittük terhes vagyok és mégsem és 1-2 hetet késett is már sokszor, ugyh én mindenképpen várok még a teszteléssel

Sok sikert mindenkinek!!:)

2012. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Szia! Mi egy éve próbálkozunk és szerintem e hónapban nem volt peteérésem a görbe szerint. Mellfájdalmam egyelőre még nincs, pedig szokott lenni menzi előtt egy héttel kezdődően, úgyhogy bizonyára ez egy sikertelen hónap.

[link]

2012. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

09.16-os vagyok. ÍCrjatok majd, ha lesznek tünetek és a teszt eredményét is mindenképpen! Jó, hogy nem egyedül izgulok ebben a hónapban! :)

Az első válaszolóval maximálisan együttérzek, ugyanezt élem át minden hónapban én is...

2012. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
31.-ére nem várom, jöv.hétvége felé tesztelek :)
2012. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Dejó! Én addig nem bírom ki! :)) Türelmetlen vagyok! Ma jön meg egy csomó teszt, a neten rendeltem és elvileg érzékeny!
2012. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!