Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam itt hogy a férfi...

Olvastam itt hogy a férfi sperma javítására jó a c és az E vitamin, ezt hogyan kéne szedni, mennyit egy nap és milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Csak mert egy gyógynövényesnél rákérdeztem és ő vissza hogy milyet kérek ?

milyenek vannak és melyik fajta a jó és kb.mennyibe kerül?

és tényleg hatásos?

köszönöm annak aki válaszol a sok kérdésemre:)


2009. jún. 6. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a ciklus beállítására javasolta a dokim, és én a 200 mg-os Bioextra nevű E vitamint szedtem napi 1-et.
2009. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, az E vitamin inkább, ez megtalálható a dióban, mogyoróban, szotyiban és mnidenféle olajos magvakban.

A barátcserje tea is hasznos...

2009. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Proxeed plus!


[link]


Hát ez jóval drágább, viszont célzott!

2009. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én simán bementem a gyógyszertárta és kértem 100mg-os e-vitamint.Kb 400ft egy doboz és 20 szem van benne.

Mi napi 1 szemet eszünk+én a terhesvitamint és a méhpempőt mert voltak bajok.

2009. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Grófházy ***** válasza:

nekünk anno a dokim Bioextra e vitamint 100 mg mondott ,heti 2x1-et!!!

Mivel zsírban oldódó vitamin vigyázni kell,nehogy felhalmozódjon,mert látáskárosodást is okozhat még a babának is.

AZ orvososm mondta

2009. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Az én férjem kemoterápia után 0 spermaszámmal indult. Ő a következőket szedte:3000-4000 mg c-vitamin 3x400mg E -vitami, Maca Vibe, folsav, magas hatóanyagú multi vitamin. Fél év alatt 3 millió lett. De sajnos ez még így is csak lombikhoz elég:(
2009. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Kedves utolsó válaszoló lett azóta babátok?
2012. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!