Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves lány vagyok és terhes....

16 éves lány vagyok és terhes. A barátommal mindenképp megszeretnénk tartani a picit, hisz dolgozik, meglenne a picúrka helye. Egy dologtól azonban félünk. Apukámtól. Apukám anno anyukámat is megverte mikor kiderült, hogy terhes. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 11:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mondjátok el, hogy babát vársz, de a párod is legyen ott! Úgy biztos, hogy nem fog elfajulni a dolog. Hiszen gondolom úgyis megvédene. Szüleiddel laksz? Elváltak a szüleid?
2012. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Egy rossz döntés végett apukámmal élek. Anyukám támogatna mindenben. Apukámtól félek, meg persze attól is hogy nehogy feljelentést tegyen párom ellen apukám.
2012. febr. 25. 11:08
 3/29 anonim ***** válasza:
27%
honnan gondolod,hogy terhes vagy? csak azert mert kesik,az meg nem biztos hogy terhes vagy? vagy esetleg csinaltal mar tesztet,es pozitiv lett,vagy voltal dokinal?
2012. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
22%
apád megverte anyudat ,mert terhes? akkor vagy állat ,vagy nem az övé volt a gyerek! költözzél el apádtól aztán már nincsen semmilyen jog alapja ,hogy meg verjen ,de egyébként semmiképen nincsen!( ez kamu kérdés)
2012. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Hát nem lennék a helyedben, nem egyszerűnek tűnik. Miért nem beszélsz először anyukáddal hátha ő tudná hatást gyakorolni apukádra. Viszont nem tudom, hogy ez hogy is működik, ha elköltöznél a párodhoz, apud tudna esetleg tenni ellene valamit?
2012. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen hogy kamu kérdés. Igen megverte, csak sajnos aztán 3 éve idecsábitott hogy jobb lesz. Azóta van felesége és gyereke, ha baja van velem üvölt, a felesége előtt játssza a minta apukát. Anyukámhoz nem költözhetek mert nincs elég hely :S Így csak párom segítségében bízhatok.
2012. febr. 25. 11:13
 7/29 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj, hogy anyukám fél apukámtól. Amikor lekellett mondani a házrészéről anyukámnak, apukám pont azért verte meg, hogy lemondjon róla, csak buta és fiatal volt anyukám, és nem jelentette fel egyből apukámat.
2012. febr. 25. 11:15
 8/29 A kérdező kommentje:
Viszont annak örülök, hogy párom apukája segít minket, és nagyon jól tud magyarázni, elhitetni emberekkel dolgokat, tehát most felmerült bennem, hogy ő is jelen lehetne,mikor elmondjuk itthon, hogy terhes vagyok.
2012. febr. 25. 11:16
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
nem valaszoltad meg,hogy honnan gondolod,hogy terhes vagy?
2012. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy csináltam tesztet. Jövőhéten megyek orvoshoz is!
2012. febr. 25. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!