Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem el az egészet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el az egészet elölről? Van egy lány akivel anno még chaten ismerkedtünk meg, ugy egy éve csaptam neki a szelet rendesen,de akkor még volt pasija és hát igy reménytelennek tünt az egész..

Figyelt kérdés

Nem rég szakitott vele ugy 2-3 hete és hát itt az ideje ujból elkezdeni ezt az egészet.És lehet hogy már nem emlékszik rám azt se tudja hogy kivagyok szoval segitségeteket kérném ebben hogy hogyan is kezdjek bele?

Ui.: Ez az egész msn-en történt (tudom hogy szeméyltelen meg ilysemi szoval ne irjátok azt hogy elöször beszéljek vele élöben mert ugy a jobb.Én is tudom h ugy jobb lenne de most máshogy nem tudom megközeliteni.Csak a beveztö szövegere vagyok kiváncsi onnantol megy már magátol is.)

Előre is köszönöm a válaszokat


2008. nov. 10. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! XY vagyok, tudod akivel chateltél ... (erről meg arról). Újból megkerestelek mert pont rád gondoltam, hogy tök jókat beszélgetni. Ráérsz most?


Ha a válasz "igen", akkor van benne érdeklődés.

Ha a válasz "nem" csak így simán nincs benne érdeklődés.

Ha a válasz most nem, mert .... , akkor beszélj meg vele egy időpontot amikor mindkettőtöknek jó.

2008. nov. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!