Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időnek kell eltelni...

Mennyi időnek kell eltelni ahhoz, hogy orvoshoz forduljak, ha nem jö a baba, illetve a "nagykönyvben" írtakon kívül mi lehet még terhesség jele?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok.Párommal már 1,5 éve nem védekezünk semmivel sem.Baba mégse jön össze.Egyikünk családjában sem volt meddőség.A mensesem nem valami rendszeres, és kevés is.Utoljára márc.3-án volt,azóta semmi.A teszt folyamatosan negatívot mutat.Másfél hete viszont fájnak a melleim, és a mellbimbóm mintha picit gyulladt lenne.Mensesem még mindig nem jött,a petefészkem meg fáj..olyan mintha meglenne...de nincs!Az a bizonyos vas íz a szájban lehet cigaretta íz is?Soha nem cigiztem, de olyan mintha cigi ízt éreznék a számban.Szerintetek ezek lehetnek terheség jelei?

Válaszokat előreis köszönöm.


M.


2008. ápr. 9. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek bizony, és ez az érzés (olyan mint ha meg akarna jönni, de mégsem) egy darabig kísérni fog, mert tágulsz. A párommal 2 évi próbálkozás után sikrült, most vagyok 16 hetes. Szerintem most próbáld meg a terhességi tesztet, ha negatív, keresd fel a nődokit. Szorítok:)
2008. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.ne aggodj ,ne stresszelj.valakinek több évig nem jön össze..de van egy olyan érzésem hogy most kell azt mondani neked hogy gratulálok.:Dsok sikert
2008. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi is pontosan 15 honapja probálkozunk. aztmondják hogy 1 év eredménytelen probálkozás után valamilyen segitséget kell kérni.Én ezt idáig cáfoltam.De most jöttem rá hogy az is lehet hogy segitség nélkül sokára lessz,mert az én ciklusaim sem valami postosak. Szoval én ugy döntötem dokihoz megyek.
2008. ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp menjetek el mind a ketten kivizsgálásra! mert lehet van valami baj valamelyikőtöknél!Ezt tapasztalatból mondom! mert lehet nincs semmi baj, de ha van akkor minnél előbb elkezdik a kezelést!

sok sikert nektek!

2008. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!