Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki closit szedett, és ikrei...

Aki closit szedett, és ikrei lettek, az hogy szedte?

Figyelt kérdés

Hogy szedtétek a gyógyszert? Mikor kezdtétek? Kaptatok tüszőrepesztőt? Szedtetek melette még valamit?

Mit csináltatok? Hogy volt? Leírnátok pontosan?


2012. febr. 25. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A mensi 5 napjától szedtem 5 napig egyet. Nem nem kaptam semmilyen más gyógyszert nem szedtem mellette semmit. Agusztusban és szeptemberben szedtem, az eslő gyógyszermente hónapban terhes lettem.:)

Egyedül van benn.:)

18 hetes kismama

2012. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak kettő hónapot?

Én három hónapja szedem, és sajna sikertelenül.

2012. febr. 25. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen csak kettőt szedtem, türelem biztos jönni fog a te kis anygalkád is.:)

kismami

2012. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak sajna nem ebben a hónapban. Úgy néz ki, hogy nem érett ebben a hónapban pete. :(((

Majd jövő hónapban több szerencsém lesz!

2012. febr. 25. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Rendben vannak a hormonjaid?

Clostyt max 3 egymás utáni ciklusban lehet szedni, olvad el a betegtájékoztatóját!

2012. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért még ne mondj le erről a hónapról. Nekem a 14. napon sok apró tüszőm volt csak. A doki szerint elúszott az a hónap, így az esélytelenek nyugalmával voltunk együtt apával. A 41. napon + lett a teszt, tehát a 28. nap környékén lehetett pé-m.

2x1 closty mellett, bár csak 1 baba lett.

2012. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

Az első babámmal 3x3 closty-s hónapot csináltam végig sikertelenül. Majd rá 2 hónapra spontán fogant a nagyfiam.

2012. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!