Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki szedett...

Van itt olyan, aki szedett clostilbegyt és ikrei lettek? és ikerterhességnél van-e hátrányom, ha 1 cm-rel kisebb a méhem az átlagnál?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 24. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A méh az nyúlik. Szerintem nincs semmi hátrányod. Ikreket szeretnél?
2012. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen ikreket szeretnék!:) lehetőleg lányokat:)bár én igazából örülnék minden jövevénynek,de a párom mondogatja mindig az iker csajokat:)
2012. febr. 24. 20:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok túl a harmadik closi kúrán, és sajna még egy sem sikerült.


1. válaszoló

2012. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom!

nekem semmi egészségügyi problémám nincs,az ikrek miatt szedném a gyógyszert,csak elég sok helyen olvastam így(egészségesen) a veszélyeit és nem tudom,hogy belevágjak-e vagy ink elégedjek meg a természet áldásával...

2012. febr. 24. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretnék ikreket, de én mivel nekem sem kell a gyógyszer nem terhelném a szervezetemet, lehet bajt csinál. Amúgy van olyan orvos aki kiírja, ha nem is kell?!
2012. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én is ettől tartok..orvos biztosan van:) bár nekem van ismerősöm,aki küzd problémákkal és neki felírná,de én szedném be:)
2012. febr. 24. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem elijeszteni akarlak, de úgy tudom, hogy a closty szedését uh-n kell követni, nehogy ciszta legyen belőle.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon rendes dokim van,de mivel neki az én egészségem az első,így nem hiszem hogy belemenne ebbe a "játékba"...tehát nem tudom mit csináljak...:/
2012. febr. 24. 22:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia. En szedtem, Es az első kúra alatt ikrek lettek. De En okkal szedtem, nem volt peteeresem. En nem olvastam el a mellekhatasokat sem mert választásom sok nem volt... En is nagyonikreket szerettem volna mindigis, de csak emiatt nem szedtem volna. Nekem követte a doki uh-val.
2012. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ikres vagyok, gyönyörű terhességem volt és sima szülésem, ennek ellenére direktbe senkinek nem ajánalanám az ikerterhességet, mert több esetben inkább adódik vmi komplikáció vagy probléma, mint nem. Ne adj Isten, a baba/babák élete forog kockán, de persze ez súlyos eset, de az is elég ha csak valamelyikkel komplikáció van, ami lehet nem lenne, ha egyes terhességből születne...remélem érted.

Mondjuk én Clostyt nem szednék, ha nem muszáj, de ha mndenáron akarsz valamit, akkor szedjél barátcserjét, igyál cickafarkot stb... ezek mind sekenthetik a peteérést!

2012. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!