Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek meg kellett volna...

Szerintetek meg kellett volna már jönnie? Van még remény? Lehetek babás? Meddig várjak a következő teszttel, ha nem jön meg?

Figyelt kérdés
Január 24-én vettem be az utolsó fog.gátlót, Jan. 27-én jött meg utoljára. Ezért nem tudom pontosan kiszámolni, hogy mikorra kellene megjönnie. A gyógyszer szedése alatt 30-31 napos ciklusaim voltak (3 évig), viszont előtte 21-24 naposak. Ma reggel teszteltem első vizeletből (Clearblue) negatív :(
2012. febr. 25. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
28 napos ciklussal számolva tegnap kellett volna megjönnie, 30-31 napnál pedig vasárnap-hétfő. Szóval még határeset, hogy késik vagy sem, pár napot még mindenképp várj a következő teszttel. Viszont most, hogy abbahagytad a tabit, ne csodálkozz, ha nem rendszeres egyből a mensid, mert ilyenkor ez gyakran előfordul. A szervezeted most szokik vissza a régi kerékvágásba.
2012. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :) Tisztában vagyok vele, hogy most kicsit felborult a hormonháztartásom. Ezért sem tudom, hogy mikorra várjam, vagyis ne várjam :) Viszont úgy tudom, hogy gyógyszer abbahagyása után nagyobb esély van a babára. Igazából eddig nagyon izgultam, hogy összejött-e, de a mai teszt után már úgy gondolom, hogy (mivel ez még csak az első hónap) majd a következő hónapban sikerül. De azért mégis érdekel, hogy mikorra kellene kb megjönnie. :)
2012. febr. 25. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nem akarlak elkeseríteni,de nekem a gyógyszer mellett mindig 28 napos ciklusom volt,mindíg szerda reggel 7-8 között jött meg! Aztán dec-ben abbahagytam,és 36 napra jött meg az első! :( Teljesen mások voltak a tüneteim,inkább terhes tünetem volt,mint előtte a gyógyszer mellett! Aztán a 2. mensim februárban 24 napra jött meg! Azóta a harmadik mensit NEM várom,és most járok a 22.ciklus napon,de még semmi jele! Az a durva,hogy a peteérést is eddig mind a két alkalommal megéreztem,de most még nem volt az sem! :( Most az vagy kimarad,vagy nem tudom mi van! A lényeg,hogy mi december óta probálkozunk,de még nincs baba! Az első hónapban nagyon akartuk,most már úgy vagyunk vele,hogy nem teszünk elle,ha jönni akar jöjjön,de már nem is beszélünk,róla,és nem görcsölünk rajta!
2012. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!