Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit csináljak? Teljes...

Most mit csináljak? Teljes kétségbe esés uralkodik most rajtam!

Figyelt kérdés
van egy 2 éves kisfiam ,most "készülök"vissza menni munkába ,de januárba 20.a helyett 13.án jött meg(mondjuk beteg voltam és antibiotikumot szedtem),most meg semmi!tegnap reggel rosszul voltam,szédültem,ma meg hát had ne részletezzem!legszivesebben aludnék hánynék egybe!keddre be jelentkeztem dokihoz!de mi lesz akkor ha terhes vagyok!Nem kapnék gyedet mert nem vagyok rá jogosult a 2.babánál!teljes káosz a fejem!

2012. febr. 26. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
"fájdogál "a hasam,mint amikor beteg szoktam lenni,de nem tudom.....
2012. febr. 26. 12:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet? Ez lenne e legegyszerűbb, elmúlna minden kételyed. Ha esetleg terhes vagy, akkor pedig van 2 lehetőséged. Megtartod, vagy elveteted.
2012. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindenképpen megtartanám!
2012. febr. 26. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kapnál gyedet a második babával?
2012. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert mikor a munkahelyemen megtudták hogy terhes vagyok elküldtek és munkanélküli voltam!igy a 2 baba "érkezése" előtt kéne 1 évet dolgoznom és akkor kapnék
2012. febr. 26. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:
teszt?
2012. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem.De nem úgy van hogy terhesség alatt nem küldhetnek el?Bár biztosan vannak rá kiskapuk,közös megegyezés stb.

Kívánom hogy úgy alakuljanak a dolgaid ahogy szeretnéd! :)

2012. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!