Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy férfi csak az ágyban,...

Ha egy férfi csak az ágyban, szeretkezés közben mondja, de rendszeresen, hogy gyereket akar tőlem, azt komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak amolyan "szexuális fantázia" a részéről? Egyáltalán van ilyen? Mármint hogy egy férfi ilyesmiről fantáziál. Az én korábbi kapcsolataimban "meglehetősen" nem volt jellemző, hanem inkább az ellenkezője.
2012. jan. 26. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiak(legalább is az én férjem ilyen)erről a témáról csak akkor beszélnek ha valóban erre vágynak.

Az meg hogy hol mondja,hááát mindenki máshol nyílik meg.Lehet Ő azt az alkalmat ragadja meg az őszinteségre...

2012. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez redszeres akkor valamilyen megfelelési vágy lehet. Lehet sok barátnak, rokonnak van már gyereke, szülök mindig arról beszélnek hogy unoka stb...


én ezt a témát felhoznám egyszer teljesen más körülmények között. pl vacsoránál, vagy reggelinél. egyszerüen megkérdezném hogy akkor hogy is gondolja a gyerek témát.


az is elöfodrulhat hogy fiatal korától a családja, környezete maga a sexet gyerekcsinálásnak nevezik. így neki valahogy a tudatába az került bele sex=gyerekcsinálással.

2012. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Háát, nem mondanám, hogy nagyon meg kellene felelnie akármilyen elvárásnak. Egyáltalán nem. Nagyon is "szabad" gondolkozású, amolyan macsó típus. De az biztos, hogy a gyerekcsinálás éppen eléggé férfias "gondolat" ahhoz, hogy ez neki tetszen, bejöjjön. így a "macsósága" miatt eléggé óvatosan tapodatózom nála a kérdésben, és más helyzetekben sem mondhatni, hogy elzárkózna, még ha nem is éppen olyan vehemenciával és hévvel "áll ki" a témáért mint az ágyban, ahol is éppenséggel rendszerint éppen erre élvez el. Direktbe nem nagyon merek erre így rákérdezni. Ő időnként ilyen "álmodozás" szintjén kérdez ilyeneket, hogy mit szeretnék, kislányt, vagy kisfiút,vagy hogy mire tanítanám a gyerekeinket, meg hogy ő kislányt szeretne aki majd rám hasonlít külsőre és gondolkodásra pedig rá... De nem tudom, hogy ezeket " udvarlásként" mondja, meg csábításként, vagy van benne valami vágy de csak amolyan elméleti szinten vagy mi, vagy tényleg akkor hajrá... Nem akarom beleélni magam, úgy, hogy aztán pofára essek. És megijeszteni sem akarom, ha esetleg mégsem fogalmazódott meg benne ez a vágy konkrétan, ezért vagyok tanácstalan. Vagy mi van, ha véletlenül teherbe esek, és aztán derül ki, hogy ja, hát félreértettük egymást...
2012. jan. 26. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Hány évesek vagytok?
2012. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én 29, ő idősebb. 5 hónapja.
2012. jan. 26. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,igen,ettől érzi macsónak magát-mármint,hogy kijelenti nagy izgalmában:-)Kérdezd csak meg más helyzetben..vagy ijessz rá,hogy az vagy: hogyan reagál?? De azért 5 hónapos kapcsolatban nagy felelőtlenség lenne komolyan venni egy ilyen kérést.
2012. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha erre élvez el,akkor valami gond van..
2012. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha ne vedd készpénznek, amit egy férfi a kéj mámorában mondd. Sem ha a gyermeknemzéssel, sem ha a házassággal vagy bármi egyébbel kapcsolatos. Ez egy íratlan szabály, tessék megtanulni!
2012. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) de hisz most írtad le. Köszi szépen.
2012. ápr. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!