Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor megvizsgál a doki?...

Ilyenkor megvizsgál a doki? 10 hónapja próbálkozunk a tesóval de nem akar jönni. Tegnap megjött de elég kevés van. Holnap el szeretnék menni dokihoz, de nem tudom hogy így megvizsgál-e? Nektek mit csinált, elküldött vérvételre vagy nézet peteérést?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem így is megvizsgál.

Szurkolok hogy sikerüljön a kis tesó!

2012. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül.Tegnap bőgve jöttem ki a wc-ből,hogy már megint megjött:(Várom a további válaszokat is:)
2012. febr. 26. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi most kezdtük a kivizsgálásokat, 1 év sikertelenség után. Endokrinológushoz mentem, ő kért 3. és 21. napi ciklus vérvételt, a 3. napon terheléses cukrosat is. Még nőgyógyászhoz is kell mennem. A páromat elküldte andrológiai vizsgálatra és urológushoz, szerencsére neki minden eredménye átlagon felüli. A vérvételek eredménye elég sokára van meg, én is várok még az enyémre. Erre a sors fintora, hogy most késik..:D
2012. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!