Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirulina alga készítmény...

Spirulina alga készítmény segített valakinek a teherbeesésben?

Figyelt kérdés

A cickafark tea alkalmazásáról olvastam, amikor rátaláltam egy olyan válaszra, ahol ezt a készítményt javasolták. Nem sok tapasztalatot találtam róla, ezért szeretném megkérdezni, hogy közületek valakinek segítette-e a teherbeesést? Több, mint fél éve próbálkozunk, és eddig sikertelen volt, gondoltam kipróbálnék valamit.

Kíváncsi lennék, hogy az alga szedésétől kezdve hány hónap telt el a teherbeesésig, illetve naponta hány tablettát szedett az illető? A férj is szedte? Illetve még egy kérdés: webáruházon kívül lehet máshol is kapni, pl. bioboltokban, drogériákban?

Előre is nagyon köszönöm, ha válaszoltok! Negatív tapasztalatot is osszatok meg, ha van!


2012. febr. 26. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
DM-ben is lehet kapni. Még nem hallottam róla, hogy segítene, de biztosan.
2012. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szedtem, természetesen mindent kirpóbáltam amit lehetetett. Nem hatott.


Viszont. Teljesen véletlen egy vérvételből kiderült hogy pajzsmirigy alulműködésem van, és ezért nem jön a babó.

Vérvételen voltál már? Érdemes megnézetni, háziorvos simán ad beutalót vérvételre, még mielőtt vagyonokat költünk egyéb csodaszerekre...

Segíteni? Nekünk az ovulációs teszt. Akkor volt két csíkos amikor abszolut nem is számítottunk rá, hát adtunk egy esélyt, és bejött...:)

Sok sikert!

2012. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én szedtem 1hónapig és most kezdem újra.Negatív tapasztalatom nincsen vele,nagyon jó lett a mostani vérképem is.Herbáriában vettem.

kedves utolsó!

Mennyi volt a TSH értéked amikor az alul működést mérték?Mit kaptál rá?köszi

2012. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hónapja voltam vérvételen, a TSH-t is nézték, rendben volt. Igazából még orvoshoz nem akartam menni, kivárnám az egy évet (remélem, hogy nem kell).Köszönöm nektek, akik eddig írtak, várok még tapasztalatokat, ha van valakinek!
2012. febr. 26. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Linkelek egy régebbi kérdést, a válaszok között ott van az alga is, én fogok ilyet venni, ártani nem árthat és nem is drága. Mi 8 hónapja próbálkozunk sikertelenül.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. márc. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igazából én is ezen kérdés alapján bukkantam rá, ezért szerettem volna megkérdezni, hátha másnak is vannak ezzel kapcsolatban tapasztalatai. Én már megvettem, el is kezdtem szedni, ártani nem fog :)
2012. márc. 1. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!