Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásos has (méh)...

Beágyazódásos has (méh) szurkálás után hány nappal lehet már tesztelni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 27. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Aktus után 14-15 nappal,mert akkor már elég idő eltelt,hogy egymásra találjanak,és beágyazódjon a petesejt,és elkezdődjön a HCG termelés! Sok embernél nincs beágyazódásos hasszurka,tehát ha ők arra várnak,hogy legyen,akkor sosem tesztelnek! Van olyan,aki összetéveszti a p.é-sel! Én is voltam így! Megvolt a p.é.,pont volt együttlét,p.é.után hasszurka,gondoltam beágyazódás,erre megjött p.é. után egy héttel! Szóval ne adj erre,inkább a nemvárt napján,vagy az aktus után 15 nappal tesztelj!
2012. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mara Acoma ***** válasza:
Szia! Elvileg Én is a 14 napot tudom, de ez teszt fajtájától függ szerintem. Én is tesztelgetek, kb 15 napos lehetek de még negativ. A doki látja az UH-n a megvastagodott nyálkahártyát, azt mondta várjak hétfőig, ha nem jön meg akkor teszteljek megint és megyek ujabb UH-ra. De olyanról is olvastam, hogy a doki már 100%ra mondta a babát, de a teszt még semmit se mutatott:) Szóval kis türelem és kiderül minden. Szurkolok neked:)
2012. febr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!