Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt 1-2 nappal...

Menstruáció előtt 1-2 nappal vagyok és a KRÉMszerű, fehér folyás utalhat babára?

Figyelt kérdés
Érdekes alhasi fájdalom,ami,ha elfekszek,jobb! Melleim is megduzzadtak!Szóval mint a mensitünetek..........csak a hasam furább,mert,amikor mensis fájdalmaim vannak,akkor nem múlik el a fájdalom egy kis fekvéstől!
2012. febr. 26. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A folyás nem utal babára.
2012. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudhatod, van, akinek így jelzett...ha nem jön meg, tesztelj!!
2012. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első..de igenis utalhat babára

töménytelen folyásom van, a mellem szédurran, menszi görcsöm van és menszi előtt 2 nappal teszteltem pozitívat.


reméljük neked is az lesz kedves kérdező :)

2012. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Krémes fehér folyásom van és nekem már több mint 1 hete van pozitív tesztem. Szerintem jó jel.
2012. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok: fehér folyás minden mensi előtt van. Nem csak saját tapasztalat, de olvastam is. Nekem terhességnél nagyon sok folyásom volt, de vizes, mintha bepisiltem volna.

Drukkolok azért, hogy baba legyen, persze!

2012. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ma tesztezek........ :)

2012. febr. 27. 07:49
 7/9 anonim ***** válasza:
és mi lett az eredmény??
2012. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi az eredmény???
2012. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
10-es teszttel: NEGATÍV!! :((
2012. febr. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!