Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha inszeminációra kerül a...

Ha inszeminációra kerül a sor, akkor is stimulálják a peteérést, ha egyébként spontán is van minden hónapban?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve próbálkozunk, most meddőségibe járunk, még hátra van átjárhatósági, de ha az is rendben lesz, akkor valszeg inszem lesz és nem akarok egyenlőre gyógyszert szedni.
2009. jún. 7. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én már egy inszemináción túl vagyok(sajnos sikertelenül),most lesz a 2.inszem. Nálam hormonálisan nem voltak gondok,volt spontán peteérésem is,viszont kaptam Clostilbegytet,peteérés serkentőt,így igaz,több tüszőm indult érésnek. Mondjuk a Closti nem hormon,hanem az agyalapi mirigyre hat. Az orvosod persze ettől függetlenül dönthet úgy,hogy nem kell stimulálni, hisz egy tüsző is elég a babához:)Sok sikert,drukkolok!
2009. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ui.: még mindig az első válaszoló volnék. és természetesen tüszőrepesztő szúrit is kellett kapnom,hogy biztos megrepedjen(ek) a tüszők. ez mondjuk spontán peteérésnél is lehet,kapni fogsz,mert attól,hogy van peteérés,még nem biztos,hogy meg is reped a tüsző!
2009. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, azt tudom, h tüszőrepit adnak olyankor, csak a gyógyszert nem tudom, h működik. Az ikerterhességet sem szeretném kockáztatni.

Sajnálom, h nem sikerült Nektek, drukkolok a következőhöz!

2009. jún. 7. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez, és nem is nagyon értem hogy működik, de amikor odakerültünk ameddőségibe volt peteérésem. Kaptam erre föl (merthogy ott mindenki kap) injekciókat, de attól se lett nagyobb vagy több tüszőm, sőt, nem a 15. hanem a 19. nap körül lett megfelelő méretű a petesejt. Most vagy kikapcsoltam, vagy nem is hatott a szuri.
2009. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, egyébként sikeres volt az inszem?

Most már nekem is biztos, hogy arra lesz szükség.:(

2009. jún. 8. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!