Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülyeséget csináltam? Halottam...

Hülyeséget csináltam? Halottam hogy más is szedte a kettőt együtt...

Figyelt kérdés

4 hónapja volt egy clostys ónapom (5 napig, napi 1 szem).

A doki azt mondta hogy 3 hónap múlva ha nincs baba menjek vissza! - magán doki volt- (a closty rendbe tette a menzeszem, 28 napos lett és 15. napi peteérés, ezt a hőből tudom)

elmentem SZTK-ba magas prolaktinra kaptam bromokriptint!

2 hete szedtem, megjött a menzim és a 3 napon elkezdtem szedni a clostyt, még maradt az előzőből pont 5 szem! Butaság volt? Halottam hogy más is szedte a kettőt együtt... Csak nekem nem mondta a doki! De gondolom nem lehet baj hiszen van aki több hónapon át szedi, én meg már végülis 4 hónapja szedtem utoljára! Ugye nem fog túlstimulálni?


2009. jún. 7. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kötelezően együtt kellett szednem! A clostyt a 2. naptól napi 2 szemet, a bromocritint meg folyamatosan minden nap napi 1 szemet. Majd a 2. hónapban terhes lettem, és most vagyok 35 hetes :)) amikor a teszt + lett, kaptam napi 2x2 utrogestant. kicsit magas prolaktinra kaptam a bromocriptint én is a clostyt pedig hogy beállítsa a ciklusom, ugyanis volt hogy 31, 32, 36 stb. napra jött meg. Drukkolok neked nagyon!!! Mérd a hődet is mellé és csinálj ovu tesztet. (legalábbis én mindkettőt csináltam) A doki a hőgőrbét kérte is azért, hogy megnézze hogyan alakult a ciklusom a gyógyszerek hatására.. üdv.
2009. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!