Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális? A tesóm (6 éves) a...

Normális? A tesóm (6 éves) a játék teloján eljátsza hogy felhívja Lady gagat, és minden hülyeséget mond hogy írtam neked e-mailt, meg hogy ma átmegyek hozzád pisama partyra és együtt nézünk horror filmeket! Ez normális? 10/l

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 09:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Elég vicces, de majd kinövi :D
2010. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Kinövi, a kicsik már csak ilyenek... és egy 6 éves még kicsi :D
2010. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a szüleid normálisnak tartják.És mindenki a környezetetekben.Úgyhogy a hiba a te készülékedben van.Milyen kár hogy már nem emlékszel arra mikor 6 éves voltál.Mert akkor most feltehetnéd a kérdést: normális voltam?
2010. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Már az nem normális, hogy hagyjátok a gyereknek, aki még pici és gyerek(!), hogy a Lady Gaga féle sztárocskákon nőjön fel... de amúgy semmi baj nincs vele, nagy a képzelőereje, az csak jó tulajdonság :)
2010. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy hagyjuk neki én néztem egyszer a bad romancet,odajött,elkezdett kérdezgetni,én meg mondtam,hogy ez lady gagától a bad romance!
2010. aug. 30. 12:49
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Már alapból az rossz, hogy tv-t néz, szerintem ilyenkor elég még videót vagy valami rajzfilm dvd-t nézetni vele néha, nem pedig normális csatornát, a kóla se tesz neki jót meg a rágcsa, mert csak felpörög :)
2010. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen korban nem baj.Ha dupla ennyi lenne járna a Headshot.

Nem kéne hagyni hogy ilyen szennyeket nézzen és te se nézd.

2010. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
hát sztem elég szánalmas h már ennyi évesen ismeri azt a randa gagát.xD
2010. aug. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A számítógépemen néztem(külön szobánk van) és ő jött be ő nem nézi,szertntem meg hogy ÉN mit nézek az RÁM tartozik.
2010. szept. 3. 12:29
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Lady Gaga? Akkor ott már valami régen rossz...

Hát mint írták páran, majd kinövi. Mondjuk ha ettől durvább dolgokat csinál akkor kezdhetsz aggódni.

2010. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!