Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megreped a tüsző és kialaku...

Ha megreped a tüsző és kialakul a sárgatest az fájhat? Vagy már megint cisztám van?

Figyelt kérdés
Túl vagyok az ovun 2 napja és még mindig fáj a petefészkem.Volt valakinek ovu után is fájdalma?Mi volt?Ciszta?Sárgatest?
2012. febr. 29. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem ovu után kb 1héttel kezdett nagyon de nagyon szurnia petefészkem...nemvárt napján pozit teszteltem.Sok szerencsét,Drukkolok:-)
2012. febr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia.


Nekem már ovu előtt fáj és ovu után még 2-3 napig. szerencsére nincs cisztám

2012. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ovu elött 5 nappal már fájt, Ovu napján menni sem bírtam, szexet sem kívánta, és utánna a menzeszig fájdogált. Sajna nem lettem terhes, így megint próbálkozunk.
2012. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Egy kicsit megnyugodtam!Úgy látszik ez most ilyen,már elmúlt a petefészek fájdalom!
2012. márc. 3. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!