Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sárgatest meddig látszik...

A sárgatest meddig látszik UH-on az ovuláció után?

Figyelt kérdés
Tegnap néztek Uh-al ovu után 4 nappal és nem láttak semmit!Akkor most mi van?
2012. jan. 4. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
4 nap után még kellene látszódnia, a menstruáció előtt néhány nappal tűnhet el. Biztos, hogy volt ovulációd? Mert 4 nappal utána a sárgatest hiánya jelentheti azt, hogy mégsem volt.
2012. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Tuti volt,de hát akkor hogy lehet?Ez számomra érthetetlen!
2012. jan. 4. 09:18
 3/8 Grófházy ***** válasza:

nekem már a 3.nap alig látszot :(

Vagyis csak olyan pindurkák voltak,hogy nem termeltek volna elég progeszteront ahoz ,hogy a baba meg is maradjon!

Sárgatestelégtelenségem van,ezért van ez a "kis malőr"

Mivel babát szerettünk volna,a doki egyszerre sárgatestpótló tabit,illetve hüvelygélt írt,jó nagy mennyiségebn,és sikerült is a projekt :D

Esetleg egy hormonprofil + ciklusmonitorozás segítene,hogy kiderüljön,hogy korábban volt peteérésed,és mivel nem termékenyült meg a petesejt,ezért kezdett visszafejlődni,vagy nálad is ugyazez a helyzet mint nálam.

2012. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És neked volt valami tüneted vagy csak a laborból derült ki a sárgatest elégtelenség?Milyen hüvelygélt kaptál?
2012. jan. 4. 12:12
 5/8 Grófházy ***** válasza:

először is uh-n látszott,hogy nagyon összezsugorodtak,elküldött a dokim vérvételre,és a következő ciklusban monitorozott és hormonprofilt kért,ezek után már biztos volt benn.

Duphaston tabit kaptam 3*2-t+ Crinone hüvelygélt este 1* vagy ha ezt nem szerettem volna,akkor utrogestan hüvelygolyót 3*2.

A crinon igaz,hogy drágább,de sokkal higiénikusabbnak találtam mint a golyókat.

A crinon ilyen fecsi szerűségben van,felnyomod és kész,alig folyik ki este kell felnyomni.

[link]

A golyócskákat pedig felnyomkodni..meg ha elolvad,olyan mintha bepisilnél,mert csorog ki belőled.Munkahelyen ez nekem nagyon macerás lett volna... én nem szimpatizáltam vele,ezért gondoltam megpróbálom először a crinone-t,ha nem jobb,akkor még mindig kérhetem a golyókat.

2012. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és gratulálok!
2012. jan. 5. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
és azt tudjátok, ha már ilyen tájékozottak vagytok a témában, hogy ovu után mennyi idővel jelentkezik a sárgatest? 15.napon nekem már sárgatest volt látható az uh-on.
2015. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyből, mivel a visszamart tüsző (amiből a petesejt kilökődött) alakul sárgatestté.
2015. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!