Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes gyógyszer...

Lehetek terhes gyógyszer mellett, ha megjött, de nemrendesen, többi lent?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, de még volt egy bogyóm, amikor már megjött pecsételősen. Igazából 5 napig csak pecsételt, 1 nap görcsöltem meg 1 nagy tampon telt meg, de előtte utána alig valami. Sokat járok pisilni, ami előző terhességnél is volt, meg egyre többször van hányingerem. Emiatt is jutott eszembe.. Nem merek terhességi tesztet venni, mert 7 hónapos a babám:) és ... de szedhetem tovább a gyógyszert, ha mégis terhes vagyok, nem lesz baja tőle a babámnak?
2012. febr. 29. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb ki kell deríteni, hogy van-e baba. Tesztelj, vagy menj dokihoz. Mert ha terhes vagy, akkor a fogamzásgátlót nem szabad szedni.
2012. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez a pecsételés lehet jel?
2012. febr. 29. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, mivel sok esetben terhesség alatt is van vérzés, főleg korai terhesség esetén, de nem olyan intenzív, mint menszi esetén.
2012. febr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2012. febr. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!