Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyogyszer szedes mellett...

Gyogyszer szedes mellett terhes lett valaki (egy napot hagytam ki veletlenul de mas modon nem vedekeztunk)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az ismeretségi körömben 1 esetről tudok. Az is 15éve volt anyukám barátnőjével. Ikreik voltak, nem akartak harmadikat, de valahogy becsúszott a gyógyszer mellett. Ugyan ő állítja, hogy rendesen szedte, de.. :)

Amúgy nálunk is ez a helyzet. Néha vagyok olyan lüke, hogy elfelejtem bevenni, aztán mondom, nem kell máshogy védekezni, egy szemtől nem lesz baj.. Utána meg alig várom, hogy megjöjjön :D

Amúgy attól is függ, hogy hányadik héten hagytad ki. Az elsőn és a harmadikon kell kiegészítő védekezés. Mikor észrevetted, bevetted a tabit? 12órán belül voltál?

2012. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én igen. Miután terhes lettem (ez később derült ki), ugyanúgy megjött, aztán egyszer késett 3napot, így aggódtam, és csináltam 3nap alatt 2 tesztet, amik pozitívak lettek, és miután elmentem a dokimhoz pontosan 12hét1napos volt a kicsikém. Már 9hónapos nagylány, és nagyon örülünk neki, hogy van! :-)))))))
2012. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!