Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem érvényes a teszt 10...

Miért nem érvényes a teszt 10 perc után?

Figyelt kérdés
Hiszen ha nincs hcg akkor mitől színeződne el 10 perc után? Nekem van most egy tesztem ami iszonyatosan halovány és 10 perc után lett ilyen. Miért?
2012. márc. 1. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert akkor már bármitől kijöhet a csík. 2 nap múlva ismételj, mert a hcg kétnaponta termelődik újra.
2012. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a hcg 2 nap után termelődik újra? ezt a butaságot! terhesség alatt folyamatosan termelődik, nem ürül ki a pisivel a szervezetedből. Óránként is lehet tesztelni, csak értelme nem sok van. Kérdező, holnap próbáld újra, de 10 percen belül értékeld.
2012. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp megpróbálom, csak nem értem, hogyha hcg-re koncentrálódik, akkor hogy mutathat pozitívat terhesség nélkül? :(

Főleg azért kérdezem, mert nagyon sokszor jártam már így. volt, hogy 5 percen belül halvány + volt, mégsem volt baba. :(

2012. márc. 1. 10:41
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Nekem még sohasem volt álpozitív egy tesztem sem, ha volt baba, akkor pozitív volt, még ha 10 perc után is lett az, ha nem volt baba, akkor 2 nap múlva sem lett potitív.
2012. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na ez az, szerintem is ez lenne a normális.
2012. márc. 1. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Szerintem babás vagy, csinálj egy másfajta tesztet, vagy fényképezd le, és tedd át negatívba.
2012. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség az elméletem, de nekem akkor volt ilyen, mikor nagyon sokat pisiltem rá. 10 perc után nagyon halvány második csík volt, de nem volt baba.
2012. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg hülyeség...

Attól max szétázik a teszt, de nem lesz pozitív.

2012. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen? És ha szétázik, nem látszódhat át a második csík?
2012. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, már párat áztattam szét, de ezt még nem tapasztaltam.
2012. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!