Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki holnapra nem várja?...

Van aki holnapra nem várja? Tünetek? Teszteltetek?

Figyelt kérdés
Holnap nem várom. Ami furcsa, hogy napok óta esténként úgy fáj a hasam, mint amikor másnap megjön. Tegnap előtt krémes folyásom volt egy ideig. Reggelente hányinger, de csak ha mozgok, ha szépen ülök vagy fekszem nincs. Gyakrabban pisilek, fájnak a cicijeim(bár ez mensi előtt szokott). Egyik nap felfalnám a hűtőt, másik nap nem bírok enni.
2012. márc. 1. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én mára nem várom és eddig semmi!:)

Igazából nagyon nyugodt vagyok és nem észlelek semilyen furcsa tünetet.Talán az egyetlen,ami eltér a megszokottól,hogy nem jelentkeztek a menstruáció előtt megszokott tüneteim.Nekem általában középidőtől számítva kb mensi végéig hatlmasra szoktak duzzadni a melleim és mensi előtt már legalább 4-5 nappal szoktam érezni alhasi és deréktáji fájdalmat.Na most ezekből egyik sem jelentkezett.

A teszteléssel még várok,mert néha van,hogy késik pár napot a menzeszem és 6 hónap próbálkozás után nem akarom elhamarkodni a tesztelést,mert így is elég sokat csalódtam már.Az elmúlt hónapban jutottam el oda,hogy nem foglalkozom a dologgal,ha jönni akar a bab,majd jön magától!:)

Te csináltál már tesztet,vagy vársz még vele?

2012. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csináltam 3 napja x-epilt, de negatív lett. Attól még lehet baba ugye?
2012. márc. 1. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet!Várj pár napot és próbáld újra,reggeli vieletből!
2012. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek!!! :)
2012. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 4 napja nem vártam. Nem várt előtt 2 nappal csináltam egy tesztet ami negatív lett. ma van a 4.napja hogy késik .a hasam alja 2 hete szúrkál.. csináltam ma reggel egy tesztet. annyira halvány volt a 2.csík hogy sznte észre sem vettem. Elmentem vettem egy tesztet,megcsináltam délután az már kicsit "erősebb" pozi lett. Szóval szerintem ráérsz még tesztelni.nekem 4 nap után is igen halvány lett...várok 2 napot és tesztelek megint.

2012. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!