Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek nagyobb eséllyel...

Szerintetek nagyobb eséllyel esnek teherbe azok akik nem tervezik a babát, mint azok akik várnak rá?

Figyelt kérdés
Lehet én látom rosszul, de úgy veszem észre, hogy aki tervezi annak van hogy nem sikerül könnyen a baba, és aki nem számít rá, azt meglepetésként éri... Akkor ezek szerint nem kell tervezni, csak "csinálni" kell? Szerintetek?
2012. márc. 1. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Maximum azért tűnhet így, mert aki akar is és össze is jön, az nem írja le. Viszont aki akar, de nem jön régóta, az panaszkodik és tanácsot kér, ezért úgy tűnik, mintha többen lennének.


Lehet tervezni és csinálni is, a lényeg nem ez :)

Mi és az összes ismerősöm tervezte, és mindenkinek összejött :) ELső, második hónapban, vagy legalábbis nagyon az elején, de olyan is van akinek védekezéssel csúszott be.....nem lehet általánosítani, főleg pár ismerős alapján.....

2012. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Mi terveztük és azonnal jött a kislányunk.

Majd a kistesót terveztük és nem jön.


Szóval nem érdemes általánosítani. De az biztos, hogy ha stresszeled magad rajta, akkor nehezebben jön össze.

2012. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyik gyerekemre (most várom a harmadikat) se "készültem rá": nem mértem a hőmet, nem néztem a naptárat, a méhszájamat (ez az "atyaég!" kategória nálam), meg még ki tudja, hogy mimet. Szóval soha nem görcsöltem azon, hogy terhes legyek. Nekem ez természetes, soha meg sem fordult a fejemben, hogy nem lehet vagy nehezen lesz babám. Alapvetően azt gondolom, hogy jön, ha jönnie kell és nem kell mindent túlkomplikálni. De nekem soha nem volt gondom a teherbeeséssel (a 3 közül 2 védekezés ellenére lett), lehet, ha nem jöttek volna ilyen gyorsan, akkor én is az "atyaég!" kategóriás praktikához nyúltam volna.
2012. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, bár a krónikus stressz prediszponálhatja a termékenységi zavarokat.

Amit az első írt, nagyon helytálló: több ezren nem írnak sehova, akik mondjuk azonnal, vagy pár hónapon belül teherbe esnek, miután tervezni kezdték. A "leghangosabbb" az a két tábor, ahol becsúszik, és ahol nem jön.

2012. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van, csak ezekről az esetekről hallani. Az én környezetemben mindenkinek összejött aki tervezte, aki meg nem annak még nem csúszott be.
2012. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!