Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annak aki már 2x volt terhes...

Ketteske kérdése:

Annak aki már 2x volt terhes nagyobb eséllyel sikerül az inszemje?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem függ tőle.
2011. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Már csak azért is, hogy egyáltalán tisztába vagy azzal, hogy lehetsz terhes.
2011. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az csak egy tudat, hogy lehet terhes, de az, hogy másképpen már nem jön össze a baba már ugyanazzá teszi mint azok a nők akik eddig még nem estek teherbe.

Ugyanúgy valamilyen okból kifolyólag, de nem tudnak teherbe esni természetes úton.

2011. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én teherbe tudnék esni, ha türelmes lennék, még nem olyan rég próbálkozunk, csak a lelki háttér miatt sürgetjuk a dolgokat.
2011. febr. 27. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokan kiakadnak majd azon amit írok, de szerintem igen, sűrgesd. Nekünk a több éves sikertelen próbálkozás miatt tönkre ment a házasságunk. Ebben nekem nagy szerepem volt, az állandó idegeskedés, gyötrődés, gyógyszerek miatt. Tudom, sok házasságot ez csak megerősít, de sokat szétrombol. Mai aggyal, fél év után mentem volna inszemre, vagy inkább egyből lombikra. Sok sikert nektek!
2011. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, megírom majd, hogy mi lett.
2011. febr. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!