Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki nem méri a hőjét az...

Aki nem méri a hőjét az mennyire tudja pontosan az ovulációt?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy lehet görcsölgetésből, nyák állapotából, de akinek nincsenek ilyen tünetei, az miből tudhatja, hogy mikor ovulált, hogyha megfogant hanyadik dpon van? Csak a klasszikus ciklusfelezésből számítva?

2012. márc. 1. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam pontosan. Egyszerűen legyetek minél többször együtt és élvezzétek.
2012. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:
Ovu teszttel elég jól be lehet lőni. Kevésbé macerás, mint a hőmérőzés, és pontosabb, mint a számolgatás.
2012. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én onnan tudtam ,hogy szurkált a petefészkem sokszor elég kellemetlenül és nyúlós folyásom volt. Most ovutesztet is csináltam és az is bizonyította ,hogy akkor van amikor szúr a petefészkem bár a folyás elmaradt pedig mindig szokott lenni.
2012. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!