Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha baba van, akkor az ovuteszt...

Ha baba van, akkor az ovuteszt a nemvárt előtti 1-2 napban egyre jobban erősödik pozitvra?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy ovutesztet, mert furcsa tojásfehérjés nyákom volt, Kicsit pozitiv lett, ma ismét csináltam még egyet, és az már majdnem ugyanolyan mint a kontrollcsík!!!!

Vasárnapra nem várom, de nem fáj a mellem, semmi olyat nem érzek, amit általában szoktam. Vagy lehetséges, hogy most volt csak peteérésem tegnap előtt? 29-30 naposak általában a ciklusaim, 26. napon tapasztaltam a nyúlós, tojásfehérjés nyákot. És akkor valószinű, hogy kitlódik a ciklusom?

Ez a tegnapi ovutesztem:

[link]

Ez a mai:

[link]

Amúgy nekem, ha negatív, akkor alig látszik a 2. csík, ezért is furcsa.


2012. márc. 2. 10:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet baba, szorítok:):):)
2012. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű baba, nekem is ilyen volt, és aznap a hcg teszt is kimutatta már!!
2012. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Akkor ma vegyek egy terhességit is? A világ legboldogabb embere én lennék, ha sikerülne végre! Nem akarom beleélni magam, delután veszek egy terhességit, és holnap csináljam meg? vagy csak ha késik?
2012. márc. 2. 11:08
 4/34 anonim ***** válasza:

Szia. Második vagyok. Mindenképp várj nemvárt napjáig. 28 naposak a ciklusaim, és a hcgt a 29.napon csináltam. Addig elhasználtam 4 ovutesztet. az utolsónál már a 2. csík sokkal erősebb volt. Szóval én a helyedben még két napig ovutesztelnék, és ha holnapután nagyon erős pozi a teszt, már csinálnám a hcgt, nem is kell első pisiből!

SOK SIKERT!!!!

2012. márc. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Jó, rendben:) Neked gratulálok a babucidhoz!

Megírom majd, hogy mi lett, reménykedek, de nem élem bele magam!

Köszönöm, hogy írtatok!

2012. márc. 2. 11:24
 6/34 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az eredmény :) Drukkolok!!!
2012. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Megy a drukk, várjuk az eredményt:)
2012. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok! :)

Holnap reggel csinálok egy ovut, és utána írok, hogy mi lett az eredménye. Ha az is pozi, és erősebb mint, ma, akkor már nagyobb eséllyel számíthatok babára?

2012. márc. 2. 13:28
 9/34 A kérdező kommentje:
Most este csináltam még egyet, nem bírtam ki, kiváncsi voltam, hogy milyen lesz. Erősebb, mint a kontroll csík!!!!!!!! Ez azért van, mert ilyenkor az Lh szintet nézi a vizeletemben? És lehet, hogy nem is baba van, hanem most van pé? És ha reggel csinálok mégegyet és az is ilyen erős, akkor baba lehet? Jajj nagyon izgulok!!!!!!!!
2012. márc. 2. 21:46
 10/34 A kérdező kommentje:

Ilyen lett most este:

[link]

Úgy félek, hogy csak késői pé-m van, és nem baba :( A tojcsis nyák miatt.

Holnap reggel csinálok még egyet!

2012. márc. 2. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!