Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta baba van a pocakban,...

Mióta baba van a pocakban, egyre szőrösebb a hasam. Elég kínos így dokihoz menni, borotválni nem akarom, mert attól csak erősödik a szörszál, a krémet és a gyantázást pedig nem szeretem. Van valaki ebben a helyzetben? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 16:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem pont ugyanez a prolémám, pedig előtte nem volt rajta semmi szőr! Szerintem a hormonváltozás miatt van! én nem merem se gyantázni se borotválni!
2008. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia.Ez teljesen normális, és nem kell ellene tenni semmit.Ha zavar epiláld le.De különben nem mindenkinél több a szőr, csak mivel máshogyan látod a hasad így most jobban látod a szőrt is.
2008. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Borotvát semmi képp ne használj. Nyugodtan epiláld le, ha zavar(vagy gyanta, krém, hiába nem szereted)Attól, hogy terhesek vagyunk még lehetünk igényesek az ilyen dolgokra. Lábat is és egyéb területet is lehet szörteleníteni,nem lesz baja a babának és jobban is érezzük magunkat szőr nélkül. Amúgy csak a terhesség után állna vissza a régi állapot ez ügyben. Addig pedig lehet sok idő van még neked is. Boldog babavárást. Üdv:25hetes kismama
2008. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én régen krémeztem, de most annyi van nekem is ,hogy csak na...Most krémezni nem lehet állítólag,csak gyantázni.Én megmondom neked őszintén nem csináltam vele semmit,hagyom.Elég odalent borotválni,ezzel nem törődöm.Ha zavar gyantázd le,vagy beszélj kozmetikussal,de tényleg ne borotváld.
2008. ápr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

semmiképpse borotváld le, meg semmit se tegyél vele, mert meg fogerősödni és meg fog maradni! ez a hormon változás miatt van, de ha megszülsz utána egyidővel magától el fog múlni, kihull!!!!!!!!!!!!!!

ne aggodalmaskodj. engem is zavar, mert olyan az enyém is de legyen olyan 9 hónapig, mint utána öröjk életemben ezzel kinlódjak!

egy 32hetes kismamuci

2008. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom ,hogy a hormonok csinálják. Én is kezdek hasonlítani a páromra. Miért lenne kínos a dokid elött, ő is tisztában van azzal , hogy mitöl szörös a pocid , biztos nem fog igénytelennek gondolni ezért.Ha ez kínos akkor a szülésnél mi lesz , ott tényleg nem te fogod irányítani a dolgokat , ki leszel szolgáltatva a helyzetnek. És ha bekakilsz az nem lesz kínos a dokid elött?(Márpedig gyakran előfordúl , ezt egy nőgyógyász mesélte, és nekik ez természetes dolog , mint sok egyébb más dolog , ami nekünk új és furcsa.)Úgy gondolom ne aggodalmaskodjál ezen, én sem teszem, majd elmúlik ez is ,a babink majd ezért is kárpótól minket .
2008. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia,én legyantáztam,és már nem is nött olyan erös,meg sok vissza,most tök jo ,33 hetes kismama.
2008. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én kettőt szültem, mindkét terhességem alatt kiszőrösödött a pocim, nem csináltam vele semmit, mert féltem, hogy megmarad. Megszültem, pár hét múlva (a baba mellett már nem is figyeltem igazán) már nyoma sem volt :o)
2008. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj vele semmit, a hormon változások miatt van.Szülés után elmúlik de ha legyantázod akkor szülés után is nőni fog. Nyugi ez természetes

Boldog babavárást :)

2008. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én a hasamon levő szőrőket csipesszel, egyenként kiszedegettem.. időigényes, de mégis jobban éreztem magam. a párom anno nem egy csimpánzt ismert meg.. :-)előtte picit hideg zuhannyal lehűtöm és akkor nem is fáj.. de az orvosod miatt ne aggódj, el sem hinnéd miket láttak ők már.. no meg ők naponta rengeteg nőt látnak, fel sem tűnik nekik milyen a pocakod. meg majd szülés után úgyis elmúlik.
2008. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!