Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy az előváladéktó...

Van olyan hogy az előváladéktól terhes lehet lenni? És ha csak pár percig történt védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előváladéktól is teherbe lehet esni, de nagyon kicsi az esély rá! Nem mindig tartalmaz spermát, ha tartalmaz akkor sem életképeset, nagyon pechesnek kell lenni ahhoz, hogy emiatt légy terhes! Mikor történt a dolog? Mikor jött meg utoljára a menszid? Hanyadikán voltatok együtt? Így többet tudnék segíteni.

2009. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy az előváladék is tartalmazz spermát. De ez ritkán fordul elő. Szerintem inkább normálisan védekezni kéne mintsem parázni egy hónapon keresztül.
2009. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, de ha már kiírod a kérdést, akkor légyszives írj vissza...
2009. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,csak most tudtam megnézni.Mensi vége fele történt a dolog.Kb 3 percig csinálhattuk így nah jó max 5 perc.
2009. jún. 8. 20:06
 5/6 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat:)
2009. jún. 8. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Öt perc bőven elég hogy előváladéktól terhes maradj. Szerintem reménykedj hogy nem. És legközelebb inkább védekezzetek normálisan ha nem akarsz gyereket.
2009. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!