Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FONTOS! Akinek késői peteérésb...

FONTOS! Akinek késői peteérésből lett pozitív teszt, ott minden rendbe volt a babánál? Nem okozott gondot? és mit jelentett nála peteérés? Mensi előtt hány nappal? .

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy jártam, hogy minden hónapban 40 napokra jött meg. Elmentem orvoshoz azt mondták,lehet nincs is peteérésem...vezessek hőgörbét meg ilyenek...Aztán nem is foglalkoztam vele, párommal úgy voltunk ha akar jönni a baba had jöjjön,nem erőltetjük,volt hogy védekeztünk,volt hogy nem. Július 20-án jött meg utoljára, augusztusban sex után vérezgettem...nem is foglalkoztam vele, de mivel sex után véreztem úgy voltam vele,megyek dokihoz,de csak tesztelek egyet,ha mégis lenne valami. 3 pozitív tesztem lett szeptember elsején. Azóta 31 hetes a baba, amúgy mensi szerint már 33 hetesnek kellene lennie, vagyis későn fogant, majdhogynem akkor mikor meg kellett volna jönnie. Aztán lehet mégis úgy jön ahogy kellene( mensi szerint) de ez már a terhességi velejárója,soha nem tudhatod hogy fejlődik a baba,egyik héten hízik 200 grammot utána 2 hétig épphogy:) Azért ha azt nézed júluis 20- szeptember 1. között nem kevés nap telt el, 2-án elmentem orvoshoz,se hüvelyi se hasi uh-n nem látott semmit, csinált sürgősségi vizelet vizsgálatot, az kimutatta a hcg. Majd szeptember 5-én találtak egy mindössze 3mm petezsákot. Most meg közel 2 kg a kisfiam:) Április 25 és Május 13 között várható:))

2012. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adri08 ***** válasza:
Kedves válaszoló : júli 20-ai mensid után csak szept. 1-jén teszteltél? és akkor lett pozitív?? nem volt addig semmi tüneted??
2012. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Se tünetem se semmi, sőt sex után véreztem is mindig, mondtam is reggelre megjön, és reggelre nyoma se maradt.

Szeptember 1-jén teszteltem, másnap elmentem sztk-ba se hasi se hüvelyi uh-n nem láttak semmit. A vizelet vizsgálat mutatta ki a HCG-t. Csak Szept 5-én találtak egy 3mm-es petezsákot. Akkor is csak azt írták a papíromra,hogy kezdődő terhesség...

2012. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adri08 ***** válasza:
Értem! Köszi a választ :)
2012. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!