Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első negatív nap már nincs...

Az első negatív nap már nincs esély a babára? ( A többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap este teszteltem egy erőset, ami alapján tegnap volt peteérésem.Tegnap este nem tudtunk együtt lenni, csak előző este. Ma csináltam még egy ovutesztet, és ez már negatív. A kérdésem az, hogy az első negatív napon már nincs esély a megtermékenyülésre?
2012. márc. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha peteérés előtti nap együtt voltatok, az jó lehet, hiszen a sperma 24 óráig életképes.
2012. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ovuláció az első negatív napon van, tehát akkor nagyon érdemes együtt lenni. De a sperma sokáig életképes. Hallottam már olyat, hogy az ovuláció előtt 5(!) nappal voltak együtt és baba lett belőle.
2012. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt után 24-48 órán belül van peteérésed. Tehát most! A pete 22-26 órát életképes, a sperna 48-72 órát.

Ha ma tudtok, akkor legyetek együtt, és egy tanács, ha elfogadod. Szex után feküdj, még egy órát mozdulatlanul. Ne kellj fel, és ne mászkálj. Pihengess. Aludj!

2012. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és a tippeket is..., akkor ma este befogom a kobrát. :)
2012. márc. 3. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok sikert!


3. válaszoló

2012. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!