Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kéne " csinálnom " ha azt...

Mit kéne " csinálnom " ha azt szeretném, hogy kislányom legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
reménykedni!
2012. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan te semmit:). Annyit tehetsz hogy ovu előtt 1-2 nappal legyetek együtt, mert a nő nemű hímivarsejtek lassabbak.

Sok sikert! :)


(De ha a google-ba beírod, biztos kapsz hasznos választ+itt is voltak már ilyen kérdések)


15hkm

2012. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen savas vagy lúgos öblögetés, attól függően, hogy milyen nemű gyereket akarsz. Már nem emlékszem pontosan és persze nem 100% hatásfokú, de segíthet.
2012. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Van ez a kínai fogantatási naptár például :)

[link]

Én nem mondom, hogy ez tuti, de múltkor ezzel szórakoztunk, hogy visszanéztük pl. a fiamat, hogy neki eszerint is fiúnak kell lennie, meg nekem is lánynak, öcsémnek fiúnak, és akinél néztem, azoknál mind stimmelt :)

2012. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !! :)
2012. márc. 4. 23:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem ez a kínai naptár nem jött be! 29éves voltam,és júniusban fogant a babám,e szerint fiúnak kellett volna lennie. Kislány lett!


A savas kémhatás "kedvez" a kislánynak.

2012. márc. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kínai naptár hülyeség, olyan, mint a horoszkóp.

A savas-lúgos módszernek van alapja, annak idején a Czeizel is megemlítette.

2012. márc. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Imádkozz.

De komolyan.


Egyik módszer se 100%-os.De nagyobb az esély a kislányra,ha ovu előtt 1 nappal már nem éltek nemi életet.Csak az előtt.

2012. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ovu előtt 1-2 nappal legyetek együtt, utána már ne, mert akkor már a fiúnak kedveztek. Plusz van ilyen hüvelyirrigálós módszer, 1 liter vízben 1 evőkanál ecet, és aktus előtt azzal kell irrigálni. Ezek tudományos alapon nyugszanak, és megnövelik a kívánt nem megfoganásának esélyét. Persze nem biztos, de az esélyeket növeli. Ennyit tudsz tenni az ügy érdekében.
2012. márc. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a kérdést, és gondolkozz el....


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!