Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kistetós szeretnénk, de félek...

Kistetós szeretnénk, de félek meg tudok-e birkózni a feladattal mivel nincs kire hagyni kislányom ha vizsgálatokra kell járnom, volt-e még valaki így?

Figyelt kérdés

2012. febr. 4. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Oh, tényleg ez akkora gond? Én mindenhová vittem magammal, kivéve a reggeli vérvételekre. Nőgyógyászhoz is vittem, de sok doki este 7-ig rendel, azért meg lehet oldani. Ez szerintem csak kifogás. Ennél sokkal nehezebb dolgok vannak az életben, amit meg tudnak oldani anyukák. Kicsit próbáld összeszedni magad.
2012. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy oldottam meg, hogy olyan dokit kerestem, aki este 6-ig rendelt, így apa amikor mennem kellett sietett haza. A vérvételek reggel 7-től voltak, olyankor meg már korán ott voltam és mielőtt munkába ment volna elintéztem, illetve később mikor ovis lett a kisfiam, gyorsan oviba vittem és utána. De arra is volt példa, hogy jött velem védőnőhöz, EKG-ra, mert azt nem tudtuk megoldani.

2012. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 hó különbség, szinte mindenhova jött velem a gyerekem a terhesgondozás alatt. Semmi segítség, apa egész nap dolgozik. Terhesség alatt van kb 15-20 vizsgálat, ettől nem lesz a gyereknek semmi baja.
2012. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,hogy bevihetem-e magammal a vizsgálatokra,és a NEM TUDOM KIRE HAGYNI kedves első válasz adó az tényleg nincs senki,se reggel se máskor és az én orvosom csak dél elött van ja és falun lakunk így utazni kell
2012. febr. 4. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:

3.vagyok

És mennyi idős most a gyerkőcöd? Nagyon megzavarná őt a sok utazás? Én mindig vittem játékot és babakocsit (hogy ne futkosson, amíg engem vizsgálnak). Ctg alatt pedig olvastam neki.

2012. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

próbálj mindenhova időpontot kérni!

nálunk Csepelen olyan tuti a rendszer, hogy a terhesek és kisgyerekesek soron kívül mehetnek, és külön szobában is vannak, összes többire meg van időpont, nem kell várakozni.

szerintem szerelkezz fel mindennel, innivaló, ennivaló, játékok, könyv, vagy amit szeret, nem tudom mennyi idős a kislányod, és babakocsival el vagy vele szerintem.

ha meg van gépjárműved, akkor még jobb, ha messze van a kórház, vagy rendelő, akkor csak van ismerős, barátnő, aki elvisz odáig, vagy összefogtok másik kismamival....

szóval csak meg lehet oldani, hogy veled menjen.


próbáld meg ezeket a lehetőségeket, illetve nem tudom milyen a helyzet,van-e jogsid, vagy kocsid, de ezt is érdemes lenne megfontolni.

tudom nem olcsó fenntartani,de én mindenhová a 17 éves kis twingómmal nyomulok :)

mindennel felszerelkezve :)

több napi élelem, ital, törlőkendő, pótruha, stb..

cukros vagyok, szóval hetente megyek vámpírokhoz, akik leveszik a vérem, utálom már az egészet :S

de már csak nevetek rajta :)


vannak olyan kismama ismerőseim, akik együtt mennek el mindenhová, míg egyiket vizsgálják, másik vigyáz az ő babájára is.


na, bocsi, ha hosszú voltam :)

2012. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!